خلاصه آمار سایت

تعداد بازديد از سايت (تا امروز: 10665038


امروز: 42713
) تعداد بازدید از اين صفحه( تا امروز: 7007 امروز: 57 )
اجرای 201 کیلومتر شبکه تغذیه و خطوط انتقال گاز در استان خراسان جنوبی
 • 1394/7/11 شنبه در شش ماهه نخست سالجاری صورت پذیرفت : اجرای 201 کیلومتر شبکه تغذیه و خطوط انتقال گاز در استان خراسان جنوبی


  در شش ماهه نخست سالجاری ،201 کیلومتر شبکه تغذیه و خطوط انتقال گاز توسط شرکت گاز استان خراسان جنوبی در سطح استان اجرا گردیده است.

  در شش ماهه نخست سالجاری ،201 کیلومتر شبکه تغذیه و خطوط انتقال گاز توسط شرکت گاز استان خراسان جنوبی در سطح استان اجرا گردیده است. به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان ، فرشید دشتی ، مدیرعامل با بیان این مطلب گفت : از 201 کیلومتر شبکه و خط انتقال گاز اجرا شده ، 39 کیلومتر در بخش اجرای خط انتقال و 162 کیلومتر خط تغذیه شهری و روستایی بوده است که با اعتبار 436 میلیارد ریال در استان اجرا شده است. وی همچنین از نصب 2600 علمک گاز در سطح استان در شش ماهه اول سالجاری خبر داد و افزود قریب به 6000 مشترک به مشترکین شرکت گاز در این بازه زمانی افزوده شدند. شایان ذکر است که در حال حاضر16 شهر و 115 روستای استان مشتمل بر 87 درصد جمعیت شهری و24 درصد جمعیت روستایی استان از نعمت گاز طبیعی برخوردار می باشند و اجرای سه خط انتقال گازاسدیه – قهستان ، حاجی آباد – اسفدن – زهان و شهر عشق آباد و عملیات گازرسانی به شهرهای اسدیه ، قهستان ، عشق آباد ، حاجی آباد ، اسفدن و43 روستای استان در دست اجرا می باشد.
قهرمانی تیم حراست در مسابقات فوتسال شرکت گاز خراسان جنوبی
 • 1394/7/11 شنبه قهرمانی تیم حراست در مسابقات فوتسال شرکت گاز خراسان جنوبی


  تیم فوتسال حراست در مسابقات فوتسال شرکت گاز استان خراسان جنوبی به قهرمانی دست یافت. به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان ، این مسابقات به مناسبت هفته دفاع مقدس با حضور چهار تیم و به صورت دوره ای برگزار گردید .


   

   تیم فوتسال حراست در مسابقات فوتسال شرکت گاز استان خراسان جنوبی به قهرمانی دست یافت. به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان ، این مسابقات  به مناسبت هفته دفاع مقدس با حضور چهار تیم و به صورت دوره ای برگزار گردید .در روز سوم مسابقات ، تیم حراست با شکست کلیه حریفان خود به مقام قهرمانی دست یافت و تیمهای بهره برداری و مهندسی دوم و سوم شدند. در پایان به اعضای تیم برتر و مسئولین اجرایی مسابقات ، هدایایی به رسم یادبود اهدا گردید.

دیدار مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان جنوبی با خانواده های محترم شهدا و جانبازان
 • 1394/7/8 چهارشنبه دیدار مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان جنوبی با خانواده های محترم شهدا و جانبازان


  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان جنوبی ، به مناسبت هفته دفاع مقدس مدیرعامل شرکت گاز استان به همراه معاون اداره کل بنیاد شهید انقلاب اسلامی استان و جمعی از مسئولان شرکت گاز استان  از جانباز محترم دوران 8 سال دفاع مقدس مهدی شربت دار دیدار کردند.


  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان جنوبی ، به مناسبت هفته دفاع مقدس مدیرعامل شرکت گاز استان به همراه معاون اداره کل بنیاد شهید انقلاب اسلامی استان و جمعی از مسئولان شرکت گاز استان از جانباز محترم دوران 8 سال دفاع مقدس مهدی شربت دار دیدار کردند . فرشید دشتی  ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان بر ادامه راه شهدا تاکید کرد و گفت: توفیقات امروز ایران را در عرصه های مختلف برگرفته از ایثارگری های رزمندگان اسلام در دوران 8 سال دفاع مقدس برشمرد و لزوم توجه مسئولان به خانواده های معزز شهدا و جانبازان تاکید کرد .

  شایان ذکر است که به مناسبت هفته دفاع مقدس ، برنامه دیدار از خانواده محترم شهداء و جانبازان در سطح استان و تقدیر از آنها در برنامه شرکت گاز استان قرار گرفت.

تقدیر معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری خراسان جنوبی از مدیرعامل شرکت گاز استان
 • 1394/7/5 يكشنبه تقدیر معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری خراسان جنوبی از مدیرعامل شرکت گاز استان


  سید محمد محمودی ، معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری خراسان جنوبی با ارسال لوح تقدیر ، از فرشید دشتی ، مدیرعامل شرکت گاز استان به دلیل بهره برداری و آغاز عملیات اجرایی پروژه های گازرسانی استان در هفته دولت که باعث شادی و نشاط مردم گردید ، تقدیر و تشکرکرد.

  سید محمد محمودی ، معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری خراسان جنوبی با ارسال لوح تقدیر ، از فرشید دشتی ، مدیرعامل شرکت گاز استان به دلیل بهره برداری و آغاز عملیات اجرایی پروژه های گازرسانی استان در هفته دولت که باعث شادی و نشاط مردم گردید ، تقدیر و تشکرکرد.
  شایان ذکر است در هفته دولت سالجاری عملیات گازرسانی به دو شهر ، 21 روستا و سه مجموعه صنعتی و عمده با اعتباری بالغ بر 241 میلیارد ریال آغاز و مردم 8 روستای استان نیز با اعتبار 37 میلیارد ریال از نعمت گاز طبیعی برخوردار گردیدند.متن لوح اهدایی به شرح ذیل می باشد:
قطع 10 ساعتی گاز تعدادی از مشترکین شهر بیرجند
 • 1394/7/1 چهارشنبه قطع 10 ساعتی گاز تعدادی از مشترکین شهر بیرجند

   به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان جنوبی به منظور وصل گرم و تزریق گاز شبکه جدید ، گاز کلیه مشترکین واقع در محدوده الهیه 2-4-5-7 و ضلع غربی بلوار مجیدیه شهر بیرجند در روزیکشنبه 05/07/94 سالجاری از ساعت 8:00 لغایت 18:00 همانروز به مدت 10 ساعت قطع خواهد بود.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان جنوبی به منظور وصل گرم و تزریق گاز شبکه جدید ، گاز کلیه مشترکین واقع در محدوده الهیه 2-4-5-7 و ضلع غربی بلوار مجیدیه شهر بیرجند در روز یکشنبه 05/07/94 سالجاری از ساعت 8:00 لغایت 18:00 همانروز به مدت 10 ساعت قطع خواهد بود.روابط عمومی شرکت گاز از مشترکین واقع در این مناطق خواست تا تمهیدات لازم در این خصوص را لحاظ و بمنظور جلوگیری از بروز خطرات و حوادث احتمالی شیر اصلی گاز را قطع نمایند و در صورت هرگونه مشکل مراتب را از طریق شماره تلفن 194 به امدادگاز اطلاع دهند.

  شایان ذکر است وصل گاز این مناطق ، پس از پایان عملیات ، توسط امداد گاز شهرستان بیرجند صورت خواهد پذیرفت.
بيشتر


Powered By Sigma ITID.