صورتحساب گاز طبیعیجهت مشاهده و پرداخت الکترونیکی صورتحسابهای گاز،با درج شماره اشتراک خود در کادر بالا،کلید مشاهده را بزنید (نحوه محاسبه گازبها)

 پرداخت غیر حضوری قبوض گاز

راهنمای پرداخت غیر حضوری قبوض گاز

درگاه خدمات الکترونیک بانکداری ایران

پرداخت  الکترونیکی قبوض


 ارتباط با مشترکین گاز خراسان جنوبی

نظرسنجی مشترکین

شکایات مردمی

فرم تکریم ارباب رجوع

نکات ایمنی

تعرفه گاز طبیعی در سال 1394


تلاش برای تحقق سیاستهای اقتصاد مقاومتی در بخش گازرسانی در استان
 • 1395/3/4 سه شنبه در جلسه هماهنگی مسئولان شرکت گاز خراسان جنوبی عنوان شد تلاش برای تحقق سیاستهای اقتصاد مقاومتی در بخش گازرسانی در استان

  نخستین جلسه هماهنگی مسئولین شرکت گاز خراسان جنوبی درسال 1395 با حضور مدیر عامل ، اعضای هیئت مدیره ، روسا و مسئولان واحدهای ستادی و ادارات گاز برگزار گردید.به گزارش روابط عمومی  شرکت گاز استان خراسان جنوبی، در ابتدای جلسه فرشید دشتی ، مدیرعامل شرکت گاز استان  عملکرد شرکت گاز در بخش گازرسانی در سال 94 را مثبت ارزیابی کرد و اظهار داشت...

     

   

  نخستین جلسه هماهنگی مسئولین شرکت گاز خراسان جنوبی درسال 1395 با حضور مدیر عامل ، اعضای هیئت مدیره ، روسا و مسئولان واحدهای ستادی و ادارات گاز برگزار گردید.

  به گزارش روابط عمومی  شرکت گاز استان خراسان جنوبی، در ابتدای جلسه فرشید دشتی ، مدیرعامل شرکت گاز استان  عملکرد شرکت گاز در بخش گازرسانی در سال 94 را مثبت ارزیابی کرد و اظهار داشت: امید است در سال جاری که از سوی مقام معظم رهبری سال اقتصاد مقاومتی ، اقدام و عمل نام گذاری شده ، شرکت گاز استان خراسان جنوبی با سر لوحه قرار دادن این شعار در امور به ویژه جایگزینی گاز طبیعی به جای سوختهای فسیلی، تکریم ارباب رجوع و تسریع در روند رسیدگی به درخواستهای آنان ، تسهیل فرآیند خدمات اشتراک پذیری ، نصب انشعابات و تجهیزات و ایجاد راهکارهای مناسب جهت بسترسازی گازرسانی به واحدهای صنعتی در راستای تحقق سیاستهای اقتصاد مقاومتی معظم له در بخش گازرسانی در استان خراسان جنوبی گامهای اساسی بردارد.

  وی به کیفی سازی خدمات شرکت گاز به جامعه هدف خود اشاره کرد و افزود: در این راستا با بازنگری و بهبود فرآیندهای مرتبط با ارائه خدمات به متقاضیان ، مشترکان و مردم شریف استان می توانیم گامی موثر در راستای کیفی سازی خدمات شرکت گاز خراسان جنوبی برداریم.

   در ادامه این جلسه روسای واحدهای مختلف شرکت گاز استان خراسان جنوبی به ارائه گزارش عملکرد واحدهای خود در سال 94 پرداختند . در پایان مدیرعامل شرکت گاز استان از تلاش و عملکرد مطلوب تمامی واحدهای این شرکت در سال گذشته  قدر دانی کرد.

مسابقات قرآنی خانواده شرکت گاز خراسان جنوبی برگزار شد
 • 1395/2/29 چهارشنبه فرمانده پایگاه بسیج و رابط قرآنی شرکت گاز خراسان جنوبی مسابقات قرآنی خانواده شرکت گاز خراسان جنوبی برگزار شد

  فرمانده پایگاه بسیج شهید تندگویان و رابط قرآنی شرکت گاز خراسان جنوبی گفت : بیستمین دوره مسابقات قرآنی ویژه فرزندان کارکنان و نهمین دوره مسابقات قرآنی ویژه همسران و پرسنل شرکت گاز استان خراسان جنوبی برگزار شد.

     

   

  فرمانده پایگاه بسیج شهید تندگویان و رابط قرآنی شرکت گاز خراسان جنوبی گفت : بیستمین دوره مسابقات قرآنی ویژه فرزندان کارکنان و نهمین دوره مسابقات قرآنی ویژه همسران و پرسنل شرکت گاز استان
  خراسان جنوبی برگزار شد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان جنوبی، حسن شیرین با اشاره به برگزاری یک روزه این دوره از مسابقات اظهار داشت: این دوره از مسابقات با حضور 57 نفر شرکت کننده شامل 46 نفر کارکنان و 11 نفر فرزندان کارکنان این شرکت برگزار گردید.

  وی با اشاره به برگزاری مرحله مقدماتی بیستمین دوره مسابقات قرآنی ویژه فرزندان کارکنان گاز استان ، افزود : مسابقات در دو بخش خواهران و برادران و در رشته های مفاهیم قرآن، نهج البلاغه ، ترتیل ، تحقیق ، حفظ ، اذان و قصه گویی قرآنی برگزار شد.

  رابط قرآنی شرکت گاز استان خراسان جنوبی گفت: نهمین دوره مسابقات قرآنی کارکنان و همسران کارکنان شرکت گاز استان نیز به صورت مطلوب و در سطح کیفی بالا برگزار شد.

  شیرین با بیان اینکه هدف اصلی مسابقات ترویج فرهنگ قرآنی و حضور خانواده شرکت گاز خراسان جنوبی در این محافل نورانی است، بیان کرد: از دیگر اهداف این مسابقات نیز ترغیب فرزندان کارکنان جهت آمادگی و حضور هر چه بهتر در مسابقات کشوری با هدف آشنایی، آموزش و بهره گیری عالی از مفاهیم قرآن کریم است.

قطع 8 ساعتی گاز تعدادی از مشترکین شهرستان قائن
 • 1395/2/22 چهارشنبه قطع 8 ساعتی گاز تعدادی از مشترکین شهرستان قائن

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان جنوبی به منظور وصل شبکه جدید گاز روستای ابوالخیری ، گاز کلیه مشترکین واقع در محدوده خیابان بهشتی 2 الی 20 ، خیابان
  امام خمینی 1 الی 23 ، خیابان مطهری جنوبی 1 الی 13 ، خیابان ابوالمفاخر و خیابان کمال روز یکشنبه مورخ 95/02/26 سالجاری از ساعت 8:00  صبح به مدت
  8 ساعت قطع خواهد بود.

   
   

   

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان جنوبی به منظور وصل شبکه جدید گاز روستای ابوالخیری ، گاز کلیه مشترکین واقع در محدوده خیابان بهشتی 2 الی 20 ، خیابان
  امام خمینی 1 الی 23 ، خیابان مطهری جنوبی 1 الی 13 ، خیابان ابوالمفاخر و خیابان کمال روز یکشنبه مورخ 95/02/26 سالجاری از ساعت 8:00  صبح به مدت
  8 ساعت قطع خواهد بود.

  روابط عمومی شرکت گاز از مشترکین واقع در این مناطق خواست تا تمهیدات لازم در این خصوص را لحاظ و بمنظور جلوگیری از بروز خطرات و حوادث احتمالی شیر اصلی گاز را قطع نمایند و در صورت هرگونه مشکل مراتب را از طریق شماره تلفن 194 به امدادگاز اطلاع دهند.

  شایان ذکر است وصل گاز این مناطق ، پس از پایان عملیات ، توسط امداد گاز شهرستان قائن صورت خواهد پذیرفت.

عملیات اجرایی گازرسانی به 8 شهر و 99روستای استان خراسان جنوبی دردست اجرا است
 • 1395/2/20 دوشنبه مدیرعامل شرکت گاز خراسان جنوبی عملیات اجرایی گازرسانی به 8 شهر و 99روستای استان خراسان جنوبی دردست اجرا است

  مدیرعامل شرکت گاز خراسان جنوبی گفت: هم اکنون عملیات اجرایی گازرسانی به 8 شهر و  99 روستای  استان خراسان جنوبی در دست اجرا می باشد.

   
   

   

  مدیرعامل شرکت گاز خراسان جنوبی گفت: هم اکنون عملیات اجرایی گازرسانی به 8 شهر و  99 روستای  استان خراسان جنوبی در دست اجرا می باشد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان جنوبی ، فرشید دشتی با اشاره به افزایش تعداد پروژه های گازرسانی به منظور شتاب گرفتن بهره مندی شهرها و روستاهای باقیمانده استان از نعمت گاز طبیعی ، اظهار داشت : در همین راستا، عملیات اجرایی پروژه گازرسانی به شهرهای اسدیه، قهستان، حاجی آباد، زهان ، اسفدن، طبس مسینا، گزیک و نهبندان و 99 روستای استان در دست اجرا می باشند.

  وی با اشاره به اینکه تاکنون 17 شهر و 132 روستای استان از نعمت گاز طبیعی برخوردار است، افزود : در سال گذشته 23 روستا از نعمت گاز طبیعی بهره مند شده اند.

  مدیرعامل شرکت گاز استان همچنین اظهارداشت : درراستای گازرسانی به  شهرها و روستاهای استان تا کنون بیش از 4100 کیلومتر خط انتقال، شبکه تغذیه و توزیع اجرا و بیش از 90 هزار انشعاب گاز نصب گردیده است.

کارگران نمونه شرکت گاز استان خراسان جنوبی تجلیل شدند
 • 1395/2/13 دوشنبه به مناسبت روزجهانی کار و کارگر کارگران نمونه شرکت گاز استان خراسان جنوبی تجلیل شدند

  به مناسبت روز جهانی کار و کارگر و در مراسمی با حضور مدیرعامل  و مسئولین شرکت گاز استان خراسان جنوبی ازکارگران نمونه این شرکت تجلیل شد.

   
   

   

  به مناسبت روز جهانی کار و کارگر و در مراسمی با حضور مدیرعامل  و مسئولین شرکت گاز استان خراسان جنوبی ازکارگران نمونه این شرکت تجلیل شد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان جنوبی ؛ فرشید دشتی در این مراسم ضمن ارائه گزارش عملکرد این شرکت در سال 1394 ، با بیان اینکه روزکارگر فرصتی مغتنم برای تجلیل از شان و منزلت نیروی کار است،
  اظهار داشت: مقام کارگر همواره درنظر ائمه معصومین (ع) بسیار ارزشمند بوده و تلاش برای کسب روزی حلال را برابر با جهاد در راه خدا می دانند که تمامی این تاکیدات نشان از ارزشمندی تلاش ، کار و تولید و کارگران در دین مبین اسلام است.

  وی با اشاره به اینکه ارتقا کیفیت و بهره وری در انجام امور محوله یک مقوله مهم و اساسی است، افزود: همکاران کارگر در شرکت گاز استان خراسان جنوبی با خلاقیت، رعایت ایمنی و انضباط، حسن خلق ، وظیفه شناسی و همکاری ، گام موثری در راستای تحقق اهداف سازمانی این شرکت ایفا می کنند.

  مدیرعامل شرکت گازخراسان جنوبی با بیان اینکه اقتصاد مقاومتی و رونق اقتصادی کشور که از سوی مقام معظم رهبری تاکید گردیده ، با دستان پرتوان کارگران آغاز می گردد افزودکارگران عزیز از ابتدای انقلاب همواره درتمامی صحنه ها و دوران سازندگی با تلاش فراوان و صبر و متانت همراه نظام مقدس جمهوری اسلامی بوده اند.در پایان این مراسم تعدادی ازکارگران نمونه شرکت گاز استان خراسان جنوبی تجلیل شدند .

بيشتر


Powered By Sigma ITID.