صورتحساب گاز طبیعیجهت مشاهده و پرداخت الکترونیکی صورتحسابهای گاز،با درج شماره اشتراک خود در کادر بالا،کلید مشاهده را بزنید (نحوه محاسبه گازبها)

 پرداخت غیر حضوری قبوض گاز

راهنمای پرداخت غیر حضوری قبوض گاز

درگاه خدمات الکترونیک بانکداری ایران

پرداخت  الکترونیکی قبوض


 ارتباط با مشترکین گاز خراسان جنوبی

نظرسنجی مشترکین

شکایات مردمی

فرم تکریم ارباب رجوع

نکات ایمنی

تعرفه گاز طبیعی در سال 1394


خلاصه آمار سایت

تعداد بازديد اين صفحه: 20429
تعداد بازديد از سايت: 17474535
تعداد بازديد زيرپورتال: 60033
اين زيرپورتال امروز: 373
در امروز: 1236
اين صفحه امروز: 3
افتتاح وکلنگ زنی گازرسانی به چهار شهر ، 68 روستا و سه مشترک عمده استان خراسان جنوبی در دهه مبارک فجر
 • 1394/11/25 يكشنبه مدیرعامل شرکت گاز خراسان جنوبی خبرداد: افتتاح وکلنگ زنی گازرسانی به چهار شهر ، 68 روستا و سه مشترک عمده استان خراسان جنوبی در دهه مبارک فجر


  مدیر عامل شرکت گاز خراسان جنوبیگفت: همزمان با سی و هفتمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی گازرسانی به چهار شهر ، 68 روستا و سه مشترک عمده با 1000 میلیارد ریال سرمایه گذاری افتتاح و کلنگ زنی شد.   
  مدیر عامل شرکت گاز خراسان جنوبی گفت: همزمان با سی و هفتمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی گازرسانی به چهار شهر ، 68 روستا و سه مشترک عمده با 1000 میلیارد ریال سرمایه گذاری افتتاح و کلنگ زنی شد.
  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز خراسان جنوبی ، فرشید دشتی با اشاره به افتتاح  گازرسانی به یک شهر ، 17 روستا و سه مشترک عمده در دهه مبارک فجر اظهارداشت: گازرسانی به شهر عشق آباد ، گازرسانی به 17 روستای شهرستانهای قاینات و بیرجند و گازرسانی به 3 مشترک عمده شامل کارخانه کانسرام طبس ، مجتمع آبگرم هلال فردوس و جایگاه CNG شهر طبس از پروژه هایی بود با اعتباری بالغ بر 360 میلیارد ریال از محل اعتبارات داخلی شرکت ملی گاز ایران به بهره برداری رسید.
  مدیرعامل شرکت گاز خراسان جنوبی افزود : با افتتاح و بهره برداری از این پروژه ها بیش از 3000 خانوار از مزایای گاز طبیعی برخوردار شدند.
  دشتی همچنین با اشاره به کلنگ زنی و آغاز عملیات اجرایی گازرسانی به شهرهای نهبندان ، گزیک ، طبس مسینا و 51 روستا در سطح استان بیان کرد: این پروژه ها با اعتباری حدود 640 میلیارد ریال از محل اعتبارات داخلی شرکت ملی گاز ایران اجرا خواهد شد که با اجرای این پروژه ها بیش از 12000 خانوار از مزایای گاز طبیعی بهره مند خواهند شد .
   
شهر عشق آباد طبس به شبکه گاز سراسری پیوست
 • 1394/11/22 پنجشنبه مدیرعامل شرکت گاز خراسان جنوبی: شهر عشق آباد طبس به شبکه گاز سراسری پیوست


   

  مدیرعامل شرکت گاز خراسان جنوبی  در نهمین روز از دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی و همزمان با پنجاهمین سالگرد تاسیس شرکت ملی گاز ایران از اتصال شهر عشق آباد به شبکه سراسری گاز خبر داد.

   


    مدیرعامل شرکت گاز خراسان جنوبی  در نهمین روز از دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی و همزمان با پنجاهمین سالگرد تاسیس شرکت ملی گاز ایران از اتصال شهر عشق آباد به شبکه سراسری گاز خبر داد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز خراسان جنوبی، فرشید دشتی در مراسمی که با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری ، فرماندار و امام جمعه شهرستان طبس در محل حسینیه شهر عشق آباد برگزار گردید گفت : برای بهره مندی مردم شهر عشق اباد از نعمت گاز طبیعی ،در بخش خط انتقال 37 کیلومتر خط انتقال گاز،یک ایستگاه فرستنده و گیرنده توپک ،دو ایستگاه شیر انشعاب ، یک ایستگاه شیر بین راهی اجرا گردیده است. وی همچنین با اشاره به اجرای 61 کیلومتر شبکه تغذیه وتوزیع شهری ، دو ایستگاه تقلیل فشار ، دو ایستگاه حفاظت کاتدیک و نصب 1300 علمک گاز در بخش خطوط تغذیه و توزیع شهری اظهار داشت : با بهره برداری از پروژه گازرسانی به شهر عشق آباد در دو بخش اجرای خط انتقال گاز و شبکه تغذیه و توزیع شهری ، 1344 خانوار این شهر از نعمت گاز طبیعی برخوردار گردیدند.

  شایان ذکر است که برای اجرای این پروژه 239 میلیارد ریال از محل اعتبارات داخلی شرکت ملی گاز ایران هزینه شده است.

   

   

   

   

عملیات اجرائی گازرسانی به شهرهای طبس مسینا و گزیک آغازشد
 • 1394/11/19 دوشنبه مدیرعامل شرکت گاز خراسان جنوبی عملیات اجرائی گازرسانی به شهرهای طبس مسینا و گزیک آغازشد


  مدیرعامل شرکت گاز خراسان جنوبی گفت: در هشتمین روز از دهه فجر انقلاب اسلامی ، طی مراسمی عملیات اجرائی گازرسانی به شهرهای طبس مسینا و گزیک در شهرستان درمیان آغاز شد
  .


   


   
  مدیرعامل شرکت گاز خراسان جنوبی گفت: در هشتمین روز از دهه فجر انقلاب اسلامی ، طی مراسمی عملیات اجرائی گازرسانی به شهرهای طبس مسینا و گزیک در شهرستان درمیان آغاز شد.

   به گزارش روابط عمومی شرکت گاز خراسان جنوبی، فرشید دشتی در این مراسم  اظهار داشت : برای گازرسانی به شهرهای یاد شده 270میلیارد ریال از محل اعتبارات داخلی شرکت ملی گاز سرمایه گذاری خواهد شد.

  وی افزود : برای گازرسانی به شهرهای طبس مسینا و گزیک و 15 روستای حومه این شهرها 15کیلومتر خط انتقال گاز و 239 کیلومتر شبکه تغذیه و توزیع اجرا خواهد شد.

  مدیر عامل شرکت گاز استان تصریح کرد: در این پروژه یک ایستگاه تقلیل فشار برون شهری به ظرفیت 50000 مترمکعب درساعت ، شش ایستگاه تقلیل فشار درون شهری ، سه ایستگاه حفاظت کاتدیک و 3550 انشعاب احداث و نصب می شود.

  شایان ذکر است  با بهره برداری از این پروژه 3910 خانوار از نعمت گاز طبیعی بهره مند خواهند شد.

   

   

   

   

افتتاح گازرسانی به 8 روستای شهرستان بیرجند
 • 1394/11/18 يكشنبه درششمین روز از دهه فجر انقلاب اسلامی افتتاح گازرسانی به 8 روستای شهرستان بیرجند

  درششمین روز از دهه فجر انقلاب اسلامی و در مراسمی با حضور نخعی نژاد معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری ،حجت الاسلام و المسلمین عبادی نماینده مردم شهرستانهای بیرجند ،درمیان وخوسف در مجلس شواری اسلامی وناصری فرماندار بیرجند و تنی چند از مسئولان استانی و شهرستانی ، گازرسانی به 8 روستای شهرستان بیرجند بصورت همزمان افتتاح شد.
    درششمین روز از دهه فجر انقلاب اسلامی و در مراسمی با حضور نخعی نژادمعاون هماهنگی امور عمرانی استانداری،حجت الاسلام و المسلمین عبادی نماینده مردم شهرستانهای بیرجند ،درمیان وخوسف در مجلس شواری اسلامی وناصری فرماندار بیرجند و تنی چند از مسئولان استانی و شهرستانی ، گازرسانی به 8 روستای شهرستان بیرجند بصورت همزمان افتتاح شد.

   

  مدیرعامل شرکت گاز خراسان جنوبی درآئین افتتاح پروژه گازرسانی به این روستاها ، اظهار داشت: برای گازرسانی به روستاهای مزگ، فوداج امیرآباد شیبانی، رقویی، چهکندوک، منظریه، حسین اباد رقوی و زینی ،14 کیلومتر شبکه تغذیه و توزیع گاز ، یک ایستگاه تقلیل فشاردرون شهری به ظرفیت 10000 متر مکعب در ساعت  و  200 انشعاب اجرا گردیده است .

   

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز خراسان جنوبی، فرشید دشتی بیان کرد: برای اجرای عملیات گازرسانی به روستاهای یادشده 15 میلیارد ریال از محل اعتبارات داخلی شرکت ملی گاز سرمایه گذاری شده است. وی افزود: با افتتاح و آغاز تزریق گاز به شبکه تغذیه و توزیع این روستاها ، 218  خانوار از نعمت گاز طبیعی برخوردار شدند.

   

  دشتی گفت: عملیات اجرایی گازرسانی به 16 روستای شهرستان بیرجند با برآورد اعتبار حدود 90 میلیارد ریال ، همزمان با افتتاح این پروژه آغاز شد. وی افزود: در این پروژه 91 کیلومتر شبکه تغذیه و توزیع ، دو ایستگاه تقلیل فشار درون شهری به ظرفیت 5000 مترمکعب در ساعت و 1450 انشعاب احداث و نصب خواهد شد.

آغاز عملیات گازرسانی به 20 روستای شهرستان سربیشه
 • 1394/11/14 چهارشنبه مدیرعامل شرگت گاز خراسان جنوبی آغاز عملیات گازرسانی به 20 روستای شهرستان سربیشه

  مدیرعامل شرگت گاز خراسان جنوبی گفت: در چهارمین روز از دهه فرخنده فجر و در مراسمی با حضور معاون محترم سیاسی امنیتی استانداری خراسان جنوبی ، عملیات اجرایی گازرسانی به 20 روستای شهرستان سربیشه آغاز می شود.   

  مدیرعامل شرگت گاز خراسان جنوبی گفت: در چهارمین روز از دهه فرخنده فجر و در مراسمی با حضور معاون محترم سیاسی امنیتی استانداری خراسان جنوبی ، عملیات اجرایی گازرسانی به 20 روستای شهرستان سربیشه آغاز می شود.

  به گزارش روابط عمومی شرگت گاز خراسان جنوبی ، فرشید دشتی با تبریک سی و هفتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و همزمانی با پنجاهمین سالگرد تاسیس شرکت ملی گاز ایران ، اظهار داشت : برای گازرسانی به این روستاها ، 135 کیلومتر شبکه تغذیه و توزیع ، چهار ایستگاه تقلیل فشار و 1200 علمک گاز اجرا می گردد.

  دشتی تصریح کرد: با بهره برداری از این پروژه ها بیش از 1279 خانوار در این روستاها از نعمت گاز طبیعی بهره مند خواهند شد
بيشتر


Powered By Sigma ITID.