خلاصه آمار سایت

تعداد بازديد از سايت (تا امروز: 26427366


امروز: 68948
) تعداد بازدید از اين صفحه( تا امروز: 2457 امروز: 136 )
عملیات اجرایی گازرسانی شبکه داخلی شهر حاجی آباد آغاز شد
 • 1394/6/6 جمعه در چهارمین روز از هفته دولت وپنجاهمین سالگرد تاسیس شرکت ملی گازایران: عملیات اجرایی گازرسانی شبکه داخلی شهر حاجی آباد آغاز شد


  در پنجاهمین سالگرد تاسیس شرکت ملی گاز ایران ، عملیات اجرایی گازرسانی شبکه داخلی شهر حاجی آباد ، مرکز شهرستان زیرکوه آغاز گردید. در مراسمی که در محل مسجد جامع  شهر حاجی آباد  با حضور معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان جنوبی ، نماینده مردم شهرستانهای قاینات و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی ، مدیرعامل شرکت گاز و تنی چند از مسئولین استانی و شهرستانی برگزار گردید کلنگ آغاز عملیات اجرایی شبکه داخلی گازرسانی به شهر حاجی آباد به زمین زده شد.


  در پنجاهمین سالگرد تاسیس شرکت ملی گاز ایران ، عملیات اجرایی گازرسانی شبکه داخلی شهر حاجی آباد ، مرکز شهرستان زیرکوه آغاز گردید. در مراسمی که در محل مسجد جامع  شهر حاجی آباد  با حضور معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان جنوبی ، نماینده مردم شهرستانهای قاینات و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی ، مدیرعامل شرکت گاز و تنی چند از مسئولین استانی و شهرستانی برگزار گردید کلنگ آغاز عملیات اجرایی شبکه داخلی گازرسانی به شهر حاجی آباد به زمین زده شد.

  در ابتدای مراسم فرماندار شهرستان زیرکوه گزارشی از اقدامات صورت گرفته در شهرستان زیرکوه را بیان کرد. سپس معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان جنوبی نیز به بیان اقدامات دولت یازدهم پرداخت و توافق هسته ای را یکی از دستاوردهای مهم اخیر اعلام کرد.

  دکتر هروی ، نماینده مردم شهرستانهای قاینات و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی نیز اقدامات صورت گرفته در دولت یازدهم را مثبت ارزیابی نمود و از اقدامات صورت گرفته توسط دولت یازدهم در حوزه انتخابی خود علی الخصوص شهرستان حاجی آباد تشکر نمود . وی همچنین با اشاره به روند اجرایی مطلوب پروژه خط انتقال گاز این شهر از مدیرعامل شرکت گاز استان و مجموعه شرکت ملی گاز ایران و استان خراسان جنوبی تشکر نمود.
  مهندس دشتی مدیرعامل شرکت گاز استان نیز در ابتدا گازرسانی به شهرستان حاجی آباد را در سه فاز تعریف کرد. وی فاز اول پروژه را اجرای خط انتقال گاز 10 اینچ قاین– حاجی آباد به طول 91کیلومتر با اعتبار 410 میلیارد ریال عنوان کرد و افزود در حال حاضر ، عملیات جوشکاری و لوله گذاری حدود 70 کیلومتر از این خط به پایان رسیده است. مدیرعامل شرکت گاز استان ، اجرای شبکه داخلی گازرسانی به شهر حاجی آباد را به طول 64 کیلومتر شبکه تغذیه و توزیع ، نصب دو ایستگاه تقلیل فشار گاز ، نصب یک ایستگاه حفاظت کاتدیک ، نصب 1300 علمک گاز با اعتبار 55 میلیارد ریال را فاز دوم گازرسانی به شهرستان حاجی آباد عنوان نمود و از شروع بکار پیمانکار اجرایی آن خبر داد. فرشید دشتی فاز سوم را گازرسانی به مناطق باقیمانده واجد شرایط شهرستان عنوان نمود و افزود برابر بند ق تبصره 2 قانون بودجه 93 کشور ، گازرسانی به این مناطق نیز در دستور کار شرکت گاز استان قرار خواهد گرفت.

  مدیرعامل شرکت گاز استان همچنین از مساعدتهای استاندار و معاونین ایشان ، نماینده شهرستان مسئولین شهرستانی در اجرای پروژه های گازرسانی تشکر نمود.

آغاز عملیات اجرایی گازرسانی شبکه داخلی شهر اسفدن و چهار روستای شهرستان سرایان
 • 1394/6/4 چهارشنبه در سومین روز از هفته دولت وپنجاهمین سالگرد تاسیس شرکت ملی گاز ایران: آغاز عملیات اجرایی گازرسانی شبکه داخلی شهر اسفدن و چهار روستای شهرستان سرایان


  در پنجاهمین سالگرد تاسیس شرکت ملی گاز ایران ، عملیات اجرایی گازرسانی شبکه داخلی شهر اسفدن از توابع شهرستان قاینات  و چهار روستای شهرستان سرایان آغاز گردید. در مراسمی که در محل مسجد  صاحب الزمان شهر اسفدن با حضور استاندار خراسان جنوبی ، نماینده مردم شهرستانهای قاینات و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی ، مدیرعامل شرکت گاز و تنی چند از مسئولین استانی و شهرستانی برگزار گردید کلنگ آغاز عملیات اجرایی شبکه داخلی گازرسانی به شهر اسفدن به زمین زده شد.

  در پنجاهمین سالگرد تاسیس شرکت ملی گاز ایران ، عملیات اجرایی گازرسانی شبکه داخلی شهر اسفدن از توابع شهرستان قاینات  و چهار روستای شهرستان سرایان آغاز گردید. در مراسمی که در محل مسجد  صاحب الزمان شهر اسفدن با حضور استاندار خراسان جنوبی ، نماینده مردم شهرستانهای قاینات و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی ، مدیرعامل شرکت گاز و تنی چند از مسئولین استانی و شهرستانی برگزار گردید،کلنگ آغاز عملیات اجرایی شبکه داخلی گازرسانی به شهر اسفدن به زمین زده شد.

  در ابتدای مراسم مهندس دشتی مدیرعامل شرکت گاز استان ، ضمن تبریک ولادت با سعادت هشتمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت ، گزارشی از آخرین وضعیت گازرسانی به شهرستان قاینات و عملیات اجرایی شبکه داخلی شهر اسفدن ارائه نمود. مهندس دشتی مشخصات اجرای این پروژه را اجرای 48 کیلومتر شبکه تغذیه و توزیع گاز ، نصب یک ایستگاه تقلیل فشار گاز برون شهری ، نصب یک ایستگاه تقلیل فشار گاز درون شهری ، نصب یک ایستگاه حفاظت کاتدیک و اجرای 900 علمک گاز با اعتبار مورد نیاز 45 میلیارد ریال برشمرد و افزود  با بهره برداری از این پروژه 914 خانوار این شهر از نعمت گاز طبیعی برخوردار خواهند شد. 

  دکتر هروی نماینده مردم شهرستانهای قاینات و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی نیز ضمن تبریک مناسبتهای ایام ، اقدامات صورت گرفته در دولت یازدهم را مثبت ارزیابی نمود و از اقدامات صورت گرفته در حوزه انتخابی خود ، علی الخصوص در شهر اسفدن تشکر کرد. وی همچنین پیگیری های مدیرعامل شرکت گاز استان را یکی از دلایل پیشرفت خوب پروژه های گازرسانی در این شهرستانها دانست و از مدیرعامل شرکت گاز استان و مجموعه شرکت ملی گاز ایران و استان خراسان جنوبی تشکر نمود.

  مهندس خدمتگزار ، استاندارخراسان جنوبی نیز  ضمن تبریک ولادت با سعادت هشتمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت و دهه کرامت و نیز هفته دولت، با بیان اینکه تعامل سازنده با دنیا با حفظ کرامت و عزت مردم عزیز ایران از جمله وعده های دولت یازدهم بود گفت : خوشبختانه با مقاوت مردم عزیز ایران، هدایت های رهبر معظم انقلاب و نیز مدیریت مدبرانه ریاست جهموری ، ایران توانست با زبان استدلال و منطق از حقوق هسته ای خود در عرصه بین المللی به خوبی دفاع کند.

  وی به آغاز عملیات اجرایی پروژه گازرسانی به شهر اسفدن از توابع شهرستان قاینات اشاره کرد و ادامه داد: برغم محدودیت های مالی و اعتباری که دولت با آن مواجه است خوشبختانه تلاش های خوبی در زمینه گازرسانی به شهرها و روستاهای استان صورت گرفته است.

  همچنین در مراسم دیگری که در شهرستان سرایان با حضور معاون محترم توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری و تنی چند از مسئولین استانی و شهرستانی برگزار گردید عملیات اجرایی گازرسلانی به روستاهایکریمی ، مصعبی ، نرم و نوده  از توابع شهرستان سرایان با اعتبار بالغ بر  39 میلیارد ریال آغاز شد.

شش روستای شهرستان بیرجند به شبکه گاز طبیعی کشور پیوستند
 • 1394/6/3 سه شنبه همزمان با دومین روز از هفته دولت وپنجاهمین سالگرد تاسیس شرکت ملی گاز ایران: شش روستای شهرستان بیرجند به شبکه گاز طبیعی کشور پیوستند


  در پنجاهمین سالگرد تاسیس شرکت ملی گاز ایران ، پروژه گازرسانی به شش روستای بخش مرکزی شهرستان بیرجند به بهره برداری رسید. صبح امروز و در مراسمی که با حضور استاندار خراسان جنوبی،مدیرعامل شرکت گاز و تنی چند از مسئولین استانی و شهرستانی در محل مسجد جامع روستای نصرآباد برگزار گردید پروژه گازرسانی به روستاهای خراشاد،نوفرست،نصرآباد، بیجار ، چاج و بهناباد از توابع شهرستان بیرجند به بهره برداری رسید.

  در پنجاهمین سالگرد تاسیس شرکت ملی گاز ایران ، پروژه گازرسانی به شش روستای بخش مرکزی شهرستان بیرجند به بهره برداری رسید. صبح امروز و در مراسمی که با حضور استاندار خراسان جنوبی ، مدیرعامل شرکت گاز و تنی چند از مسئولین استانی و شهرستانی در محل مسجد جامع روستای نصرآباد برگزار گردید پروژه گازرسانی به روستاهای خراشاد ، نوفرست ، نصرآباد ، بیجار ، چاج و بهناباد از توابع شهرستان بیرجند به بهره برداری رسید. در ابتدای این مراسم سرپرست فرمانداری بیرجند گزارشی از پروژه های شهرستان بیرجند در هفته دولت سالجاری را اعلام نمود. سپس فرشید دشتی مدیرعامل شرکت گاز استان در سخنانی ضمن اشاره به شعار دولت تدبیر و امید ، دولت همدل مردم ، خلاصه ای از آخرین وضعیت گازرسانی به شهرستان بیرجند ارائه نمود. مدیرعامل شرکت گاز استان ، مشخصات پروژه گازرسانی به شش روستا را مشتمل بر اجرای 43 کیلومتر خط تغذیه و شبکه توزیع ، احداث و نصب 1 ایستگاه تقلیل فشار ، نصب580 علمک با اعتبار 28 میلیارد ریال عنوان کرد و 646 خانوار برخوردار این روستاها را به رعایت نکات ایمنی و صرفه جویی در مصرف گاز طبیعی دعوت کرد . در انتهای این مراسم نیز مشعل گاز در محل مسجد جامع روستای نصراباد و منزل پدر شهید حسن نصرآبادی روشن شد.

  در همین مراسم آغاز عملیات اجرایی شبکه گاز به روستاهای رقویی ، منظریه ، حسین آباد  ، امیرآباد ، مزگ ، فوداج ، زینی ، چهکندوک از توابع بخش مرکزی شهرستان بیرجند اعلام گردید. این پروژه شامل اجرای 14 کیلومتر خط تغذیه و شبکه توزیع ، احداث و نصب  1 ایستگاه تقلیل فشار ،  نصب 200 علمک با اعتبار مورد نیاز 18 میلیارد ریال می باشد که با بهره برداری از این پروژه ، 218 خانوار این روستاها از نعمت گاز برخوردار خواهند شد.

بهره برداری و آغاز عملیات اجرایی گازرسانی به دو شهر ، 27 روستا و سه مجموعه صنعتی و عمده
 • 1394/6/1 يكشنبه در هفته دولت سالجاری و با شعار دولت تدبیر و امید ، دولت همدل مردم محقق می شود : بهره برداری و آغاز عملیات اجرایی گازرسانی به دو شهر ، 27 روستا و سه مجموعه صنعتی و عمده


  فرشید دشتی ، مدیرعامل شرکت گاز استان از بهره برداری و آغاز عملیات گازرسانی به دو شهر ، 27 روستا و سه مجموعه صنعتی و عمده در هفته دولت سالجاری و همزمان با پنجاهمین سالگرد تاسیس شرکت ملی گاز ایران خبر داد.

  فرشید دشتی ، مدیرعامل شرکت گاز استان از بهره برداری و آغاز عملیات گازرسانی به دو شهر ، 27 روستا و سه مجموعه صنعتی و عمده در هفته دولت سالجاری و همزمان با پنجاهمین سالگرد تاسیس شرکت ملی گاز ایران خبر داد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان ، مدیرعامل شرکت گاز ، بهر ه برداری از عملیات گازرسانی به روستاهای خراشاد ، نوفرست ، نصرآباد ، بیجار ، چاج و بهناباد از توابع شهرستان بیرجند و گازرسانی به سه مجموعه صنعتی و عمده جمعا" با اعتباری بالغ بر 37 میلیارد ریال را از پروژه های قابل بهره برداری شرکت گاز در هفته دولت اعلام کرد.

  فرشید دشتی همچنین آغاز عملیات اجرایی گازرسانی به دو شهر حاجی آباد و اسفدن و نیز آغاز عملیات اجرایی 21 روستا از توابع شهرستانهای طبس ، فردوس و سرایان با اعتباری بالغ بر 214 میلیارد ریال را از سایر برنامه های شرکت گاز در هفته دولت سالجاری اعلام کرد.

  شایان ذکر است که این پروژه ها شامل اجرای 271 کیلومتر شبکه تغذیه و توزیع گاز ، احداث و نصب 2 ایستگاه تقلیل فشار گاز برون شهری ، احداث و نصب 8 ایستگاه تقلیل فشار گاز درون شهری ، احداث و نصب 3 ایستگاه اندازه گیری گاز ، احداث و نصب 2 ایستگاه حفاظت کاتدیک و نصب 4250 علمک گاز می باشد.

شتاب پروژه های گازرسانی در دولت یازدهم
 • 1394/5/28 چهارشنبه شتاب پروژه های گازرسانی در دولت یازدهم

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان جنوبی ، فرشید دشتی مدیرعامل شرکت گاز استان با اشاره به اینکه گازرسانی به استان خراسان جنوبی از سال 84 آغاز و اولین شهر استان در سال 86 از نعمت گاز طبیعی  برخوردار گردید گفت در حال حاضر 16 شهر و 109 روستای استان از نعمت گاز برخوردار می باشند.

  وی همچنین  به شتاب بیش از پیش گازرسانی در دولت یازدهم اشاره کرد و افزود : در حال حاضر نزدیک به چهارهزار کیلومتر خطوط انتقال گاز و شبکه تغذیه و توزیع در استان اجرا گردیده که 25 درصد این مقدار در دوسال فعالیت دولت یازدهم بوده است. مدیرعامل شرکت گاز استان همچنین به افزایش 15 درصدی تعداد شهرهای گاز دار و 88 درصدی تعداد روستاهای گازدار در دولت یازدهم اشاره کرد.

  فرشید دشتی همچنین از اقدام مثبت صورت گرفته در خصوص گازرسانی به مناطق فاقد گاز از محل بند (ق) تبصره 2 قانون بودجه سال 93 اشاره کرد و افزود براساس بند «ق » تبصره 2 قانون بودجه کشور ، گازرسانی به شهرها و روستاهای واجد شرایط استان ، در دستور کار قرار دارد که در صورت تخصیص به موقع اعتبارات ، برابر برنامه ریزی های بعمل آمده پیش بینی می گردد تا پایان سال 1396 ، 100 درصد جمعیت شهری و درصد قابل توجه ای از جمعیت روستایی استان از نعمت گاز برخوردار گردند.

  شایان ذکر است برای گازرسانی به استان خراسان جنوبی تا کنون 6250 میلیارد ریال هزینه شده است که 2000 میلیارد ریال آن در دوسال فعالیت دولت یازدهم بوده است.

   

بيشتر


Powered By Sigma ITID.