صورتحساب گاز طبیعیجهت مشاهده و پرداخت الکترونیکی صورتحسابهای گاز،با درج شماره اشتراک خود در کادر بالا،کلید مشاهده را بزنید (نحوه محاسبه گازبها)

 پرداخت غیر حضوری قبوض گاز

راهنمای پرداخت غیر حضوری قبوض گاز

درگاه خدمات الکترونیک بانکداری ایران

پرداخت  الکترونیکی قبوض

 ارتباط با مشترکین گاز خراسان جنوبی

نظرسنجی مشترکین

شکایات مردمی

فرم تکریم ارباب رجوع

نکات ایمنی

تعرفه گاز طبیعی در سال 1394
برگزارری دوره آموزشی با محوریت سلامت شغلی بانوان شاغل، تغذیه سالم و فقر حرکتی زنان
 • 1396/10/27 چهارشنبه برگزارری دوره آموزشی با محوریت سلامت شغلی بانوان شاغل، تغذیه سالم و فقر حرکتی زنان

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز خراسان جنوبی ، دوره آموزشی با محوریت سلامت شغلی بانوان شاغل، تغذیه سالم و فقر حرکتی زنان با همکاری دانشگاه علوم پزشکی بیرجند در شرکت گاز برگزار شد.

   

   

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز خراسان جنوبی ، دوره آموزشی با محوریت سلامت شغلی بانوان شاغل، تغذیه سالم و فقر حرکتی زنان با همکاری دانشگاه علوم پزشکی بیرجند در شرکت گاز برگزار شد.

  رئیس روابط عمومی و مشاور امور زنان شرکت گاز خراسان جنوبی گفت: این دوره با محوریت سلامت شغلی بانوان شاغل در دو بخش شامل : تغذیه سالم و فقر حرکتی زنان با حضور کارکنان اناث و با همکاری دانشگاه علوم پزشکی بیرجند در محل سالن آموزش شرکت گاز خراسان جنوبی برگزار گردید.

  قربانی افزود: ارتقای سطح سلامت زنان شاغل در تعریف سازمان جهانی بهداشت (WHO) به معنای برخورداری از رفاه کامل جسمی، روانی، اجتماعی و معنوی است که همه افراد جامعه می‌بایست از این حقوق بهره‌مند شوند.

  در ادامه ، زهرا امینی نسب کارشناس ارشد آموزش سلامت در خصوص ارتقای سلامت زنان گفت : خودمراقبتی گام نخست سلامت است؛ بدین معنی که ما یاد بگیریم از خود و دیگران مراقبت کنیم و از بزرگ‌ترین خطر برای ایجاد بیماری در زنان شاغل که کم تحرکی است، بپرهیزیم.

  همچنین سیده سمیه اصغری در بخش تغذیه سالم ، تصریح کرد: باید همگام با جامعه بین‌المللی در رفع معضلات سلامتی بانوان شاغل کوشید چرا که می‌توان با قطعیت گفت سلامت زنان در سلامت آینده یک جامعه پویا، مؤثر خواهد بود. لذا آگاهی و لزوم آموزش زنان در خصوص سلامت خود و خانواده و آگاهی از تغذیه مناسب و در یک جمله، ارتقای کیفی زندگی کاری گامی در جهت سلامت خانواده و اجتماع است که همه باید در این راستا تلاش کنند.

  وی با اشاره به این که یکی از رسالت‌های سازمان‌ها در جامعه، توسعه انسان‌هاست ، گفت: انسان‌ها به امانت در اختیار سازمان‌ها قرار گرفته‌اند و باید در این زمینه، امانت‌دار خوبی باشند.

95 درصد خانوارهای شهری خراسان جنوبی از نعمت گاز برخوردار هستند
 • 1396/10/26 سه‌شنبه مدیرعامل شرکت گاز خراسان جنوبی : 95 درصد خانوارهای شهری خراسان جنوبی از نعمت گاز برخوردار هستند

  مدیرعامل  شرکت گاز استان خراسان جنوبی از برخورداری 95 درصد خانوارهای شهری و 43 درصد خانوارهای روستایی از نعمت گاز طبیعی در استان خبر داد.

   

   

  مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان جنوبی از برخورداری 95 درصد خانوارهای شهری و 43 درصد خانوارهای روستایی از نعمت گاز طبیعی در استان خبر داد..

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان جنوبی " سید محمود هاشمی"  با اشاره به توسعه شبکه گازرسانی و پوشش جامع مناطق مختلف شهری و روستایی استان اظهار داشت : تاکنون حدود 4750 کیلومتر شبکه تغذیه و توزیع گاز و 826 کیلومتر خطوط انتقال گاز در سطح استان اجرا شده که 432 کیلومتر از شبکه مزبور مربوط به اقدامات طی سال جاری شرکت گاز استان است.

  مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان جنوبی  افزود: از حدود 4750 کیلومتر شبکه تغذیه و توزیع گاز ، 2350  کیلومتر شبکه تغذیه و توزیع شهری و 2400 کیلومتر شبکه روستایی می باشد.

   

  وی گفت: با نصب 9600 مورد انشعاب از ابتدای امسال ، تاکنون  بالغ بر  110400 انشعاب در اقصی نقاط استان نصب گردیده که با تحقق این امر ، زمینه برخورداری تعداد زیادی از خانوارهای هم استانی از نعمت گاز فراهم شده است.

  هاشمی با اشاره به تزریق گاز به  3 شهر و 48 روستا در 9 ماهه ابتدای سالجاری گفت:  در حال حاضر 24 شهر و 250 روستا مشتمل بر 95 درصد خانوار شهری و 43 درصد خانوار روستایی  در استان از نعمت گاز طبیعی برخوردار هستند

برگزاری دوره‌ آموزشی مدیریت رفتار سازمانی در شرکت گاز خراسان جنوبی
 • 1396/10/25 دوشنبه برگزاری دوره‌ آموزشی مدیریت رفتار سازمانی در شرکت گاز خراسان جنوبی

  رئیس واحد آموزش شرکت گاز خراسان جنوبی از برگزاری دوره‌ آموزشی مدیریت رفتار سازمانی با حضور مدیر عامل ، رؤسا و مسئولین واحدهای شرکت گاز استان خراسان جنوبی در بیرجند خبر داد .

   

   

  رئیس واحد آموزش شرکت گاز خراسان جنوبی از برگزاری دوره‌ آموزشی مدیریت رفتار سازمانی با حضور مدیر عامل ، رؤسا و مسئولین واحدهای شرکت گاز استان خراسان جنوبی در بیرجند خبر داد .

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان جنوبی ، " سیامک سید کابلی " در مراسم افتتاحیه این دوره آموزشی اظهار داشت: این دوره با حضور جناب آقای دکتر محمد محمدی مدیر گروه مدیریت دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند و بر اساس آموزشهای سازمانی مورد نیاز در محل سالن کنفرانس شرکت گاز خراسان جنوبی برگزار شد.

  وی گفت: در این دوره آموزشی سرفصل‌هایی از قبیل: هدف از مدیریت رفتار سازمانی، تعریف اخلاق در سازمان و نقش آن در مدیریت رفتار سازمانی، نظریات مدیریت رفتارسازمانی، دیدگاه روانشناسان در خصوص مدیریت رفتار سازمانی و سایر مباحث مربوط برای مسئولان واحد های شرکت گاز استان خراسان جنوبی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

  رئیس آموزش شرکت گاز خراسان جنوبی تصریح کرد: رفتار سازمانی، علم مطالعه و کاربرد دانش نحوه برخورد مردم، افراد و گروهها در سازمانهاست که با رویکرد سیستمی انجام می شود.

  سید کابلی بیان کرد:  این علم برای نخستین بار در اواخر دهه ۱۹۴٠ میلادی، به عنوان یک واحد دانشگاهی ارائه شد و در حال حاضر از دوره‌های کاربردی مورد توجه کارکنان سازمانهای مختلف محسوب می شود.

برگزاری ایستگاههای مشاوره ایمنی و مصرف بهینه گاز طبیعی در شهرهای قاین و حاجی آباد
 • 1396/10/25 دوشنبه برگزاری ایستگاههای مشاوره ایمنی و مصرف بهینه گاز طبیعی در شهرهای قاین و حاجی آباد

  رئیس اداره گاز شهرستان قاینات از برپایی ایستگاه مشاوره ایمنی و مصرف بهینه گاز طبیعی توسط کارکنان ادارات گاز شهرستانهای قاینات و زیرکوه در محل مصلی نماز جمعه شهرهای  قاین وحاجی آباد خبر داد.

   

   

  رئیس اداره گاز شهرستان قاینات از برپایی ایستگاه مشاوره ایمنی و مصرف بهینه گاز طبیعی توسط کارکنان ادارات گاز شهرستانهای قاینات و زیرکوه در محل مصلی نماز جمعه شهرهای  قاین وحاجی آباد خبر داد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان جنوبی، "محمد حسن مشهدی" با اعلام این خبر، اظهار داشت: با کاهش دما در روزهای اخیر ایستگاه مشاوره ای جهت راهنمایی مردم در استفاده از مصرف بهینه و ایمن گاز طبیعی در محل مصلی نماز جمعه قاین و حاجی آباد راه اندازی شد.

  وی افزود: این ایستگاهها  با هدف فرهنگ سازی ، استفاده ایمن و بهینه از گاز طبیعی و اطلاع رسانی در خصوص مخاطرات گاز در صورت عدم رعایت نکات ایمنی برگزار گردید . وی با اشاره به زمین لرزه های اخیر در کشور ، عنوان کرد از دیگر اقدامات انجام شده در این ایستگاهها آموزش دستورالعمل های مربوط به اقدامات احتیاطی پس از زلزله به مردم بود  .

  رئیس اداره گاز شهرستان قاینات تصریح کرد: همچنین در این ایستگاهها  آموزش چهره به چهره با حضور کارشناسان اداره گاز شهرستانهای قاینات و زیرکوه  جهت پاسخگویی دقیق به سوالات مشترکین در راستای شناسایی نیازها و ارائه خدمات بهینه به شهروندان عزیز صورت پذیرفت.

  مشهدی بیان کرد: در پایان نیز اقلام فرهنگی حاوی نکات ایمنی، هشدارها و اقدامات ایمنی در برابر زلزله و مخاطرات ناشی از آن ، کتاب داستان ویژه کودکان با موضوع گاز طبیعی و دیگر کتب رعایت نکات ایمنی ویژه مشترکین توسط کارکنان ادارات گاز شهرستانهای قاینات و زیرکوه بین نمازگزاران حاضر در فریضه نماز جمعه توزیع گردید.

مصرف بالغ بر یک میلیارد مترمکعب گاز طبیعی در استان خراسان جنوبی در 9 ماهه نخست سال جاری
 • 1396/10/10 يكشنبه مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان جنوبی مصرف بالغ بر یک میلیارد مترمکعب گاز طبیعی در استان خراسان جنوبی در 9 ماهه نخست سال جاری

  مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان جنوبی از مصرف بالغ بر یک میلیارد و 112 میلیون متر مکعب گاز طبیعی در 9 ماهه نخست امسال در سطح استان خبر داد.

   

   

  مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان جنوبی از مصرف بالغ بر یک میلیارد و 112 میلیون متر مکعب گاز طبیعی در 9 ماهه نخست امسال در سطح استان خبر داد. .

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان جنوبی،" سید محمود هاشمی " با اعلام این خبر، اظهار داشت : بخش نیروگاهی در استان با مصرف بیش از 766 میلیون متر مکعب
  گاز طبیعی با 69 درصد بیشترین میزان مصرف گاز طبیعی را به خود اختصاص داده است و پس از آن بخش های خانگی ، تجاری و عمومی با مصرف بالغ بر 191میلیون مترمکعب ،
   17 درصد میزان مصرف گاز را در 9 ماهه نخست امسال به خود اختصاص داده است.

    مدیر عامل شرکت گاز استان خراسان جنوبی تصریح کرد : همچنین در بخش های صنعتی ، سیمان و حمل و نقل نیز در مجموع 14 درصد گاز طبیعی در استان مصرف شده است.

  هاشمی با اشاره به اینکه درحال حاضر 24 شهر و 250 روستای استان از نعمت گاز طبیعی برخوردار است ، بیان کرد : 95 درصد خانوار شهری و 43 درصد خانوار روستایی استان تحت پوشش گاز طبیعی می باشند 

بيشتر


مجری سایت : شرکت سیگما