نمایش وضعیت آب و هوا

در حال لود آب و هواwaiting

خلاصه آمار سایت

تعداد بازديد از سايت (تا امروز: 23536123


امروز: 6006
) تعداد بازدید از اين صفحه( تا امروز: 491824 امروز: 6 )
شركت گاز استان خراسان جنوبي
حضور رئیس امور بهره وری و تحول اداری شرکت ملی گاز در شرکت گاز خراسان جنوبی
 
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان جنوبی ؛ در راستای اجرای مدیریت کیفیت جامع در سطح شرکت ملی گاز ایران ونیز الگوبرداری از تجارب موفق در حوزه مدیریت کیفیت و استانداردهای مدیریتی، بازدید میدانی توسط هیأت اعزامی امور بهره برداری و تحول اداری صورت پذیرفت. این هیأت با مدیریت بن سعید رئیس امور بهره وری و تحول اداری شرکت ملی گاز و حضور ۲ نفر از کارشناسان ارشد بهره وری و کارآفرینی، نشست مشترکی با مدیرعامل و اعضای بهره وری و تعالی سازمانی شرکت گاز استان داشتند.
1394/4/10 چهارشنبه
....

مدیرعامل شرکت گاز استان گفت : شتاب فعالیتهای شرکت گاز بمنظور پوشش گازرسانی شهرستانهای استان ازنعمت گاز طبیعی

مدیرعامل شرکت گاز استان از گسترش دامنه فعالیتهای شرکت گاز در کل شهرستانهای استان خبر داد و افزود : انشاا... با توجه به بند ق تبصره 2 بودجه کشور و تامین بودجه مورد نیاز برای گازرسانی به شهرها و روستاها از محل این بند ، شاهد گسترش سریعتر گازرسانی در استان خواهیم بود.


مدیرعامل شرکت گاز استان از گسترش دامنه فعالیتهای شرکت گاز در کل شهرستانهای استان خبر داد و افزود : انشاا... با توجه به بند ق تبصره 2 بودجه کشور و تامین بودجه مورد نیاز برای گازرسانی به شهرها و روستاها از محل این بند ، شاهد گسترش سریعتر گازرسانی در استان خواهیم بود.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان جنوبی فرشید دشتی مدیرعامل شرکت گاز استان در این خصوص گفت : در حال حاضر از مجموع 11 شهرستان استان خراسان جنوبی ، گازرسانی به 8 شهرستان صورت پذیرفته است. فرشید دشتی همچنین از پیشرفت مناسب عملیات اجرایی گازرسانی به شهرستان درمیان و نیز برنامه ریزی آغاز عملیات اجرایی گازرسانی به شهرستانهای زیرکوه و نهبندان در سال جاری خبر داد و افزود با تحقق این امر، سه شهرستان باقیمانده استان نیز در دامنه فعالیت اجرایی پروژه های شرکت گاز قرار گرفته و انشاا... با تعامل و همکاری مسئولین محترم محلی و شهروندان عزیز بزودی خدمات رسانی این شرکت در کل شهرستانهای استان گسترده خواهد شد.

فرشید دشتی با اشاره به اینکه در حال حاضرگازرسانی به 16 شهر و 109 روستای استان معادل 87 درصد جمعیت شهری و 23 درصد جمعیت روستایی استان با اعتباری بالغ بر 6250 میلیارد ریال انجام پذیرفته است گفت : عملیات اجرایی بالغ بر 230 کیلومتر خط انتقال گاز ، گازرسانی به 3 شهر اسدیه ، قهستان و عشق آباد و 28 روستا در دست اجرا می باشد و عملیات اجرایی گازرسانی به شهرهای نهبندان ، حاجی آباد و اسفدن در سالجاری آغاز خواهد شد که اعتبار مورد نیاز جهت این پروژه ها مبلغ  770 میلیارد ریال می باشد. مدیرعامل شرکت گاز اظهار امیدواری کرد با بهره برداری از این پروژه ها ، تعداد شهرها و روستاهای گاز دار استان در سالجاری به گازرسانی به 19 شهر و 137 روستا افزایش یابد.

1394/4/9 سه شنبه
....

مديرعامل شركت گاز استان خبر داد : آغاز عمليات گازرساني به شهرستان نهبندان در سالجاري

گازرساني به شهرستان نهبندان در سال جاري آغاز خواهد شد. به گزارش روابط عمومي شركت گاز استان خراسان جنوبي ، فرشيد دشتي مديرعامل شركت گاز استان با اعلام اين مطلب گفت : با توجه به اينكه احداث خط انتقال گاز سربيشه – نهبندان به شركت مهندسي و توسعه گاز ايران محول گرديده است ، برابر ابلاغ مصوبه در اواخر سال گذشته مقرر گرديد تا فراهم شدن شرايط اجرايي خط انتفال گاز مذكور و بمنظور بهره مندي سريعتر مردم شهرستان نهبندان از نعمت گاز طبيعي ، گازرساني به اين شهرستان از طريق CNG در برنامه شركت گاز استان خراسان جنوبي قرار گيرد


گازرساني به شهرستان نهبندان در سال جاري آغاز خواهد شد. به گزارش روابط عمومي شركت گاز استان خراسان جنوبي ، فرشيد دشتي مديرعامل شركت گاز استان با اعلام اين مطلب گفت : با توجه به اينكه احداث خط انتقال گاز سربيشه – نهبندان به شركت مهندسي و توسعه گاز ايران محول گرديده است ، برابر ابلاغ مصوبه در اواخر سال گذشته مقرر گرديد تا فراهم شدن شرايط اجرايي خط انتفال گاز مذكور و بمنظور بهره مندي سريعتر مردم شهرستان نهبندان از نعمت گاز طبيعي ، گازرساني به اين شهرستان از طريق CNG در برنامه شركت گاز استان خراسان جنوبي قرار گيرد . وي افزود: پس از ابلاغ اين مصوبه ، انجام مطالعات مهندسي ، بازاريابي و طراحي شبكه گاز داخلي شهرهاي نهبندان ، شوسف در برنامه شركت گاز استان قرار گرفت و در حال حاضر مطالعات مهندسي و طراحي شبكه گاز داخلي باتمام رسيده است. فرشيد دشتي با بيان اينكه مراحل تنظيم اسناد و مدارك ، برگزاري مناقصه و انتخاب پيمانكار اجرايي شبكه داخلي شهرهاي نهبندان ، شوسف در دست اقدام مي باشد و انشاا... پس از انتخاب پيمانكار اجرايي ، شروع عمليات اجرايي شبكه گاز داخلي شهرهاي مذكور در برنامه سالجاري قرار خواهد گرفت.

1394/3/6 چهارشنبه
....

به مناسبت روز جهاني كار و كارگر برگزار گرديد : اردوي فرهنگي –تفريحي كارگران شركت گاز خراسان جنوبي به طبس گلشن

تعداد 15 خانواده  از كارگران شركت گاز استان خراسان جنوبي به همراه خانواده به اردوي فرهنگي تفريحي طبس گلشن اعزام شدند. به گزارش روابط عمومي شركت گاز استان خراسان جنوبي ، در اين اردوي دو روزه كه به مناسبت روز جهاني كار و كارگر و نيز ولادت حضرت علي (ع) برگزار گرديد ...


تعداد 15 خانواده  از كارگران شركت گاز استان خراسان جنوبي به همراه خانواده به اردوي فرهنگي تفريحي طبس گلشن اعزام شدند. به گزارش روابط عمومي شركت گاز استان خراسان جنوبي ، در اين اردوي دو روزه كه به مناسبت روز جهاني كار و كارگر و نيز ولادت حضرت علي (ع) برگزار گرديد زيارت از آستان مبارك حسين بن موسي كاظم (ع) و شركت مراسم و فعاليتهاي فرهنگي ، بازديد از اماكن تفريحي و تاريخي شهر طبس گلشن و نيز بازيد از روستاي گردشگري خرو و چشمه مرتضي علي اين روستا در برنامه بازديد كنندگان قرار گرفت.

1394/2/14 دوشنبه
....

مديرعامل شركت گاز استان خراسان جنوبي خبر داد : پيشرفت 55 درصدي اجراي خط انتقال گاز سربيشه – اسديه – قهستان

فرشيد دشتي در حاشيه بازديد از پروژه هاي گازرساني شهرستان درميان از پيشرفت 55 درصدي خط انتقال گاز سربيشه – اسديه – قهستان خبر داد. به گزارش روابط عمومي شركت گاز استان خراسان جنوبي فرشيد دشتي مشخصات اين پروژه را اجراي 98 كيلومتر خط انتقال گاز 12 اينچ اعلام كرد كه در حال حاضر مراحل مسيرسازي آن به اتمام رسيده و  لوله گذاري 60 كيلومتر خط انتقال گاز نيز انجام گرديده است.


فرشيد دشتي در حاشيه بازديد از پروژه هاي گازرساني شهرستان درميان از پيشرفت 55 درصدي خط انتقال گاز سربيشه – اسديه – قهستان خبر داد. به گزارش روابط عمومي شركت گاز استان خراسان جنوبي فرشيد دشتي مشخصات اين پروژه را اجراي 98 كيلومتر خط انتقال گاز 12 اينچ اعلام كرد كه در حال حاضر مراحل مسيرسازي آن به اتمام رسيده و  لوله گذاري 60 كيلومتر خط انتقال گاز نيز انجام گرديده است. مديرعامل شركت گاز استان خراسان جنوبي همچنين از آغاز عمليات اجرايي شبكه داخلي تغذيه و توزيع گاز شهرهاي اسديه و قهستان خبر داد و اظهار اميدواري كرد تا پايان سالجاري با بهره برداري از پروژه هاي خط انتقال گاز و شبكه داخلي گاز شهرهاي اسديه و قهستان ، بتوانيم شاهد بهره برداري از پروژه گازرساني به اين شهرها باشيم.

شايان ذكر است كه اعتبار مورد نياز اين پروژه ها 546 ميليارد ريال برآورد مي گردد.

1394/2/13 يكشنبه
....

بازديد مديرعامل و هيئت مديره شركت گازاستان از روند اجرايي پروژه هاي گازرساني

با آغاز سال جديد و اتمام تعطيلات نوروزي ، مديرعامل و هيئت مديره شركت گاز از روند اجرايي پروژه هاي گازرساني در استان بازديد كردند. به گزارش روابط عمومي شركت گاز استان ...


با آغاز سال جديد و اتمام تعطيلات نوروزي ، مديرعامل و هيئت مديره شركت گاز از روند اجرايي پروژه هاي گازرساني در استان بازديد كردند. به گزارش روابط عمومي شركت گاز استان ، در اين بازديدها كه به منظور دريافت گزارش اقدامات صورت گرفته در سال 93 و ارائه برنامه اجرايي سال 94  پيمانكاران برگزار گرديد از كليه پروژه هاي گازرساني در سطح استان بازديد شد.

شايان ذكر است در حال حاضر اجراي عمليات خط انتقال گاز به هشت شهر ، اجراي شبكه داخلي گازرساني به سه شهر و گازرساني به 28 روستا در برنامه كاري قرار دارد كه با بهره برداري از پروژه گازرساني به شهرها و روستاهاي در دست اقدام ، در سال جاري جمعيت بهره مند شهري و روستايي استان به ترتيب به 90 و 30 درصد خواهد رسيد.

1394/1/31 دوشنبه
....

انتخاب شركت گاز به عنوان دستگاه برتر در زمينه عفاف و حجاب و حقوق شهروندي

شركت گاز استان به عنوان دستگاه برتر در زمينه عفاف و حاب و حقوق شهروندي انتخاب گرديد. به گزارش روابط عمومي شركت گاز استان خراسان جنوبي ، برابر امتياز بدست امده توسط بازرسان ستاد صيانت از حريم امنيت عمومي و حقوق شهروندي استان ، شركت گاز استان با كسب امتياز 88.27 در حوزه حقوق شهروندي و 80.77 در حوزه عفاف و حجاب ، به عنوان دستگاه برتر در زمينه عفاف و حجاب و حقوق شهروندي در سال 93 انتخاب گرديد.


شركت گاز استان به عنوان دستگاه برتر در زمينه عفاف و حاب و حقوق شهروندي انتخاب گرديد. به گزارش روابط عمومي شركت گاز استان خراسان جنوبي ، برابر امتياز بدست امده توسط بازرسان ستاد صيانت از حريم امنيت عمومي و حقوق شهروندي استان ، شركت گاز استان با كسب امتياز 88.27 در حوزه حقوق شهروندي و 80.77 در حوزه عفاف و حجاب ، به عنوان دستگاه برتر در زمينه عفاف و حجاب و حقوق شهروندي در سال 93 انتخاب گرديد.

شايان ذكر است كه براساس آخرين ارزيابي صورت گرفته در خصوص طرح تكريم نيز شركت گاز استان در زمينه رضايتمندي مشتركين به عنوان دستگاه برتر انتخاب گرديده بود.

1394/1/31 دوشنبه
....Powered By Sigma ITID.