صورتحساب گاز طبیعیجهت مشاهده و پرداخت الکترونیکی صورتحسابهای گاز،با درج شماره اشتراک خود در کادر بالا،کلید مشاهده را بزنید (نحوه محاسبه گازبها)

قابل توجه متقاضیان انتقال وزارت نفت


 پرداخت غیر حضوری قبوض گاز

راهنمای پرداخت غیر حضوری قبوض گاز

درگاه خدمات الکترونیک بانکداری ایران

پرداخت  الکترونیکی قبوض


 ارتباط با مشترکین گاز خراسان جنوبی

نظرسنجی مشترکین

شکایات مردمی

فرم تکریم ارباب رجوع

نکات ایمنی

تعرفه گاز طبیعی در سال 1394


تا کنون بالغ بر 4000 کیلومتر شبکه تغذیه و توزیع گاز در استان خراسان جنوبی اجرا گردیده است
 • 1395/10/28 سه شنبه مدیر عامل شرکت گاز استان خراسان جنوبی تا کنون بالغ بر 4000 کیلومتر شبکه تغذیه و توزیع گاز در استان خراسان جنوبی اجرا گردیده است

  مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان جنوبی با اشاره به اجرای 4097 کیلومتر شبکه تغذیه و توزیع گاز در استان خراسان جنوبی ، گفت: 636 کیلومتر از شبکه مزبور در نه ماه نخست امسال در استان اجرا شده است.

   

   

   

  مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان جنوبی با اشاره به اجرای 4097 کیلومتر شبکه تغذیه و توزیع گاز در استان خراسان جنوبی ، گفت: 636 کیلومتر از شبکه مزبور در نه ماه نخست امسال در استان اجرا شده است.

   به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان جنوبی ، فرشید دشتی با اعلام این خبر اظهار داشت: به منظور توسعه شبکه گازرسانی و پوشش مناطق مختلف شهری و روستایی استان، 4097 کیلومتر شبکه تغذیه و توزیع گاز و 811 کیلومتر خطوط انتقال گاز در سطح  استان اجرا شده است.

  وی بیان کرد: از این میزان شبکه اجرا شده 2280 کیلومترشبکه تغذیه و توزیع شهری و 1817 کیلومتر شبکه روستایی می باشد.

  مدیر عامل شرکت گاز استان خراسان جنوبی تصریح کرد : اجرای خطوط انتقال گاز با هدف ایجاد زیرساخت گازرسانی در استان صورت پذیرفته است که از نتایج آن در سالجاری بهره برداری 4 شهر و 38 روستای استان از نعمت گاز طبیعی می باشد.

   شایان ذکر است تاکنون 21 شهر و 170 روستا مشتمل بر 92 درصد خانوار شهری و 31 درصد خانوار روستایی در استان از نعمت گاز طبیعی برخوردار می باشند .

آخرین وضعیت گازرسانی به نهبندان
 • 1395/10/27 دوشنبه در جلسه شورای اداری شهرستان نهبندان تشریح شد آخرین وضعیت گازرسانی به نهبندان

  مدیر عامل شرکت گاز استان خراسان جنوبی در جلسه شورای اداری نهبندان آخرین وضعیت گازرسانی به شهر نهبندان را تشریح کرد. 

   

   

  مدیر عامل شرکت گاز استان خراسان جنوبی در جلسه شورای اداری نهبندان آخرین وضعیت گازرسانی به شهر نهبندان را تشریح کرد.

   به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان جنوبی ، فرشید دشتی با اشاره به اینکه گازرسانی به شهر نهبندان در دو بخش اجرای خط انتقال گاز سربیشه – نهبندان و اجرای شبکه داخلی شهر در دست پیگیری و اجرا است ، افزود : اجرای خط انتقال گاز سربیشه – نهبندان براساس مصوبات صادره ، به شرکت مهندسی و توسعه گاز ایران بعنوان مجری اجرای خطوط انتقال گاز در کشور محول گردیده است و بر اساس پیگیری های بعمل آمده در این بخش مراحل تجدید ارزیابی کیفی و برگزاری مناقصه انتخاب پیمانکار در شرکت مذکور در دست اقدام است.                                                                   

     وی در خصوص شبکه داخلی گاز شهر نهبندان نیز گفت : اجرای شبکه داخلی شهر نهبندان شامل اجرای 130 کیلومتر شبکه تغذیه و توزیع ، احداث و نصب 4 ایستگاه تقلیل فشار درون شهری ، احداث و نصب یک ایستگاه حفاظت کاندیک و نصب 4700 انشعاب با اعتباری برابر 120 میلیارد ریال توسط شرکت گاز استان در دهه فجر سال گذشته آغاز گردیده است و هم اکنون پیشرفت فیزیکی آن 60 درصد می باشد.

  مدیرعامل شرکت گاز استان از اتخاذ تمهیدات لازم از جمله نصب شیر انشعاب در خط انتقال گاز سربیشه – نهبندان جهت گازرسانی به شهر شوسف خبر داد و افزود : مطالعات مهندسی و طراحی شبکه داخلی شهر شوسف توسط شرکت گاز استان انجام گردیده است و انشاء ا... به گونه ای برنامه ریزی خواهد گردید که هم زمان با احداث و تزریق گاز خط انتقال گاز سربیشه-نهبندان ، شبکه های توزیع گاز شهرهای نهبندان و شوسف به بهره برداری برسد.

افزایش 18 درصدی مصرف گاز در استان خراسان جنوبی
 • 1395/10/18 شنبه مدیرعامل شرکت گازخراسان جنوبی : افزایش 18 درصدی مصرف گاز در استان خراسان جنوبی

  مدیر عامل شرکت گاز استان خراسان جنوبی از ثبت مصرف پنج میلیون و چهارصدهزار  متر مکعبی گاز در استان خراسان جنوبی خبر داد و افزود با ثبت این میزان مصرف ، مصرف گاز در استان در بخش غیر نیروگاهی بیش از 18 درصد نسبت به روز مشابه در هفته گذشته افزایش داشته است.

   
   

   

  مدیر عامل شرکت گاز استان خراسان جنوبی از ثبت مصرف پنج میلیون و چهارصدهزار  متر مکعبی گاز در استان خراسان جنوبی خبر داد و افزود با ثبت این میزان مصرف ، مصرف گاز در استان در بخش غیر نیروگاهی بیش از 18 درصد نسبت به روز مشابه در هفته گذشته افزایش داشته است.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان جنوبی ،" فرشید دشتی " با اعلام این خبر بر ضرورت صرفه جویی در مصرف این نعمت خدادادی تاکید کرد و اظهار داشت : با توجه به کاهش چشمگیر دما طی روزهای اخیر و افزایش مصرف گاز ، از مشترکین هم استانی انتظار می رود جهت پایداری شبکه های گازرسانی در مصرف گاز طبیعی صرفه جویی نمایند.

  وی با بیان اینکه صرفه جویی و درست مصرف کردن به معنای عدم مصرف نیست تصریح کرد : مشترکان عزیز می توانند با رعایت برخی موارد ساده میزان مصرف گاز خود را تا حد زیادی کاهش دهند.

  مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان جنوبی با اشاره به اینکه پایداری شبکه های گازرسانی به صرفه جویی و میزان مصرف مشترکین وابسته است بیان کرد : مصرف بهینه از این نعمت خدادادی ، پایداری شبکه های گازرسانی ، برخورداری هم وطنان از گاز طبیعی در ایام سرد سال و عدم قطع گاز در زمان حداکثر مصرف را به دنبال دارد .

  دشتی با اشاره به بهره مندی تعداد زیادی از واحدهای صنعتی و تولیدی این استان از گازطبیعی اظهار داشت : خوشبختانه هیچ گونه مشکلی در تامین سوخت مورد نیاز این واحدهای تولیدی وجود ندارد و شرکت گاز استان خراسان جنوبی آماده خدمات دهی به مشترکان محترم در شهرها و روستاهای گازدار استان است .

  مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان جنوبی بر استفاده از سیستم های استاندارد و هوشمند در موتورخانه ها و سیستم های گازسوز واحدهای تولیدی و دستگاه های اجرایی تاکید کرد و گفت : واحدهای تولیدی ، صنعتی ، تجاری و دستگاههای اجرایی و اداری می توانند با استفاده از این سیستم های هوشمند و استاندارد مصرف گاز خود را بهینه کنند .

تاکید بر مدیریت مصرف و صرفه جویی مشترکین گاز طبیعی استان
 • 1395/10/13 دوشنبه تاکید بر مدیریت مصرف و صرفه جویی مشترکین گاز طبیعی استان

   مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان جنوبی از مشترکین گاز طبیعی در استان خواست مدیریت مصرف و صرفه جویی گاز طبیعی را در راستای تامین گاز پایدار در دستور کار خود قرار دهند.

   
   

   

  مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان جنوبی از مشترکین گاز طبیعی در استان خواست مدیریت مصرف و صرفه جویی گاز طبیعی را در راستای تامین گاز پایدار در دستور کار خود قرار دهند.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان جنوبی ، فرشید دشتی با اشاره به اهمیت تامین پایدار گاز طبیعی ، اظهار داشت : با توجه به پیش بینی های صورت گرفته مبنی بر کاهش دمای استان طی روزهای آینده و افزایش میزان مصرف گاز طبیعی ، رعایت نکات ایمنی و مصرف بهینه گاز طبیعی توسط مشترکین از اهمیت ویژه ای برخوردار است .

  وی با اشاره به اینکه دمای رفاه اتاقها بین 21- 18 درجه سانتیگراد تعیین شده است، افزود : استفاده از دماسنج برای تنظیم دمای اتاق ، استفاده از پرده های ضخیم ، عایقکاری موتورخانه ها در منزل از ساده ترین راهکارهای صرفه جویی در مصرف گاز طبیعی است.

  دشتی همچنین با اشاره به بخشنامه رعایت مصرف بهینه گاز طبیعی در دستگاههای اجرایی استان بر ضرورت صرفه جویی و مدیریت مصرف ادارات دولتی تاکید کرد.

برگزاری دوره دوم ممیزی مراقبتی سیستم های مدیریتی در شرکت گاز استان خراسان جنوبی
 • 1395/10/11 شنبه برگزاری دوره دوم ممیزی مراقبتی سیستم های مدیریتی در شرکت گاز استان خراسان جنوبی

  مدیر عامل شرکت گاز استان خراسان جنوبی از دومین دوره ممیزی سیستم های مدیریتی HSE-MS ، OHSAS 18001، ISO 14001، ISO9001 در این شرکت خبر داد

   
   

   

  مدیر عامل شرکت گاز استان خراسان جنوبی از دومین دوره ممیزی سیستم های مدیریتی  HSE-MS ، OHSAS 18001، ISO 14001، ISO9001 در این شرکت خبر داد

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان جنوبی ، فرشید دشتی " مدیر عامل شرکت گاز استان خراسان جنوبی" با اعلام این خبر ، اظهار داشت : این ممیزی به منظور تمدید گواهینامه های مذکور برگزار گردید.

  وی گفت : تمامی مراحل پیاده سازی ، استقرار و نگهداری سیستم های مدیریتی توسط ممیزین خارجی مورد بررسی قرار گرفت و با توجه به ارزیابی مثبت ممیزی انجام شده تمدید گواهینامه های سیستم مدیریتی مورد موافقت قرار گرفت. در جلسه اختتامیه این ممیزی که با حضور نماینده مدیریت و روسای واحدهای ستادی و ممیزین خارجی برگزار گردید، سرممیز این ممیزی ضمن قدردانی از همکاری بسیار خوب شرکت و مسئولان واحد ها، اعلام کرد : شرکت گاز استان خراسان جنوبی از فرصت های که وجود داشته در جهت بهبود و پیاده سازی سیستم ها بخوبی استفاده نموده است.

بيشتر


مجری سایت : شرکت سیگما