صورتحساب گاز طبیعیجهت مشاهده و پرداخت الکترونیکی صورتحسابهای گاز،با درج شماره اشتراک خود در کادر بالا،کلید مشاهده را بزنید (نحوه محاسبه گازبها)

 پرداخت غیر حضوری قبوض گاز

راهنمای پرداخت غیر حضوری قبوض گاز

درگاه خدمات الکترونیک بانکداری ایران

پرداخت  الکترونیکی قبوض


 ارتباط با مشترکین گاز خراسان جنوبی

نظرسنجی مشترکین

شکایات مردمی

فرم تکریم ارباب رجوع

نکات ایمنی

تعرفه گاز طبیعی در سال 1394


گازرسانی به 17 روستای خراسان جنوبی به بهره برداری رسید
 • 1395/6/7 يكشنبه در ششمین روز از هفته دولت: گازرسانی به 17 روستای خراسان جنوبی به بهره برداری رسید
  در ششمین روز از هفته دولت، پروژه گاز رسانی به 8 روستای شهرستان طبس به بهره برداری  رسید و علملیات گاز رسانی به 5 روستای دیگر این شهرستان آغاز شد.


   

  در ششمین روز از هفته دولت، پروژه گاز رسانی به 8 روستای شهرستان طبس به بهره برداری  رسید و علملیات گاز رسانی به 5 روستای دیگر این شهرستان آغاز شد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان جنوبی، فرشید دشتی در مراسم بهره برداری از این پروژه ها که با حضوراستاندار خراسان جنوبی، فرماندار ویژه طبس و تنی چند از مسئولان استانی و شهرستانی برگزار شد، اظهار داشت: 8 روستای شهرستان طبس با اجرای 43 کیلومتر شبکه تغذیه و توزیع، یک ایستگاه تقلیل فشار ،650 علمک گاز با اعتبار41 میلیارد ریال از نعمت گاز طبیعی برخوردار شدند.

  دشتی با اشاره به اینکه عملیات اجرایی گازرسانی به 5 روستای دیگر شهرستان طبس با اعتبار80 میلیارد ریال آغاز گردید، افزود:  این پروژه‌ها شامل اجرای 76 کیلومتر شبکه تغذیه و توزیع گاز، احداث و نصب 2 ایستگاه تقلیل فشار ، احداث و نصب 2 ایستگاه حفاظت کاتدیک و نصب 1200 علمک گاز می باشد.

  وی همچنین ازبهره مندی  9 روستای شهرستان قاینات  و 4 واحد کوره آجر پزی در روستای مهدیه خوسف به صورت همزمان با این پروژها در استان خبرداد و تصریح کرد: با  اجرای 79 کیلومتر شبکه تغذیه و توزیع، احداث2 ایستگاه تقلیل فشار، یک ایستگاه حفاظت کاتدیک و نصب 1800 علمک گازبا اعتبار 106 میلیارد ریال مردم این روستاها از نعمت گاز طبیعی برخوردار شدند.

  مدیر عامل شرکت گاز خراسان جنوبی در ادامه بیان داشت: با اجرای 300 متر شبکه توزیع، نصب و راه اندازی 4 ایستگاه اندازگیری و اعتبار 1.5 میلیارد تومان  پروژه گاز رسانی به 4 واحد کوره آجر پزی در روستای مهدیه شهرستان خوسف نیز به بهره برداری رسید.

گازرسانی به 2 روستای شهرستان فردوس به بهره برداری رسید
 • 1395/6/6 شنبه در پنجمین روز از هفته دولت: گازرسانی به 2 روستای شهرستان فردوس به بهره برداری رسید
  در پنجمین روز از هفته دولت ، پروژه گازرسانی به2 روستاى سرند و بیدسکان از توابع شهرستان فردوس به بهره برداری رسید.


   

  در پنجمین روز از هفته دولت ، پروژه گازرسانی به2 روستاى سرند و بیدسکان از توابع شهرستان فردوس به بهره برداری رسید.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان جنوبی ، حسین ضیائی مقدم ، معاون امور بهره برداری شرکت گاز استان در مراسم بهره بردای از این پروژه که با حضور معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استانداری ، فرماندار فردوس وتنی چند از مسئولان استانی و شهرستانی برگزارشد اظهار داشت : برای گازرسانی به این روستاها ، 22 کیلومتر شبکه تغذیه و توزیع ، یک ایستگاه تقلیل فشار ، یک ایستگاه حفاظت کاتدیک و 260 علمک گاز با اعتبار 21 میلیارد ریال  اجرا شده است .

  همچنین با توجه به اتمام عملیات اجرایی این پروژه در چارچوب برنامه اجرایی از شرکت گاز استان تشکر و قدردانی گردید.

گازرسانی به ۴ روستای شهرستان سرایان به بهره برداری رسید
 • 1395/6/4 پنجشنبه در سومین روز از هفته دولت: گازرسانی به ۴ روستای شهرستان سرایان به بهره برداری رسید
  در سومین روز از هفته دولت در مراسمی با حضور معاون عمرانی استانداری خراسان جنوبی، مدیرعامل شرکت گاز استان ، فرماندار سرایان و تنی چند از مسئولان استانی و شهرستانی ، پروژه گاز رسانی به 4 روستاى کریمو، مصعبی، نرم، نوده از توابع شهرستان سرایان به بهره برداری رسید


   

  در سومین روز از هفته دولت در مراسمی با حضور معاون عمرانی استانداری خراسان جنوبی، مدیرعامل شرکت گاز استان ، فرماندار سرایان و تنی چند از مسئولان استانی و شهرستانی ، پروژه گاز رسانی به 4 روستاى کریمو، مصعبی، نرم، نوده از توابع شهرستان سرایان به بهره برداری رسید.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان ، فرشید دشتی مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان جنوبی در این مراسم اظهار داشت : برای گازرسانی به این روستاها ، 34 کیلومتر شبکه تغذیه و توزیع ، یک ایستگاه تقلیل فشار و 560 علمک گاز با اعتبار ۴۱ میلیارد ریال اجرا شده است. وی همچنین درصد خانوار روستایی گازدار و در دست اجراى شهرستان سرایان را  72 درصد اعلام کرد.

  همچنین در این مراسم با تقدیر از خدمات شرکت گاز استان خراسان جنوبی , گازرسانی به روستاهای محروم در شهرستان سرایان نمونه بارزی از اقدام و عمل در امر خدمت رسانی و ایجاد زیر ساخت ها بیان گردید.
پروژه گازرسانی به 7 روستای شهرستان بیرجند به بهره برداری رسید
 • 1395/6/3 چهارشنبه دردومین روز ازهفته دولت: پروژه گازرسانی به 7 روستای شهرستان بیرجند به بهره برداری رسید

  در دومین روز از هفته دولت درمراسمی با حضور فرماندار بیرجند ، معاون امور بهره برداری شرکت گاز استان و تنی چند از مسئولین شهرستانی، پروژه گازرسانی به 7 روستای شهرستان بیرجند به بهره برداری رسید.


    
  در دومین روز از هفته دولت درمراسمی با حضور فرماندار بیرجند ، معاون امور بهره برداری شرکت گاز استان و تنی چند از مسئولین شهرستانی ، پروژه گازرسانی به7روستای شهرستان بیرجند به بهره برداری رسید.

  حسین ضیایی مقدم  ، معاون امور بهره برداری شرکت گاز استان خراسان جنوبی در مراسم افتتاح همزمان این طرح ها در روستای محمودآباد بیرجند با گرامیداشت یاد وخاطره شهیدان رجایی و باهنر و هفته دولت گفت:7روستای کوچ، محمودآباد،عباس آباد، کلاته نایب،ملک آباد،برزج وخونیک از توابع بخش مرکزی بیرجند امروز به شبکه گاز طبیعی متصل شدند.

  فرماندار شهرستان بیرجند نیز در این مراسم اظهار کرد: برای دولت، انجام خدمت و فراهم آوردن زیرساخت ها، امری ضروری و مهم است.وی با بیان این که روستائیان بارزترین مصداق اقتصاد مقاومتی هستند،گفت:فراهم نمودن زیرساخت ها برای روستائیان سبب تثبیت جمعیت و ماندگاری آنان در روستاها می شود که در همین زمینه از شرکت گاز استان نیز در خصوص گازرسانی به روستاها تشکر کرد.

  شایان ذکر است برای گازرسانی به این روستاها 20 کیلومتر شبکه تغذیه وتوزیع  و150علمک گاز با اعتبار 19 میلیارد ریال  اجرا و نصب شده است .     
بهره برداری از عملیات گازرسانی به 2 شهر و 33 روستا در استان خراسان جنوبی
 • 1395/5/27 چهارشنبه همزمان با هفته دولت بهره برداری از عملیات گازرسانی به 2 شهر و 33 روستا در استان خراسان جنوبی


  مدیر عامل شرکت گاز استان خراسان جنوبی از آغاز عملیات گازرسانی به 2 شهر و 33 روستا همزمان با هفته دولت خبرداد.    
  مدیر عامل شرکت گاز استان خراسان جنوبی از آغاز عملیات گازرسانی به 2 شهر و 33 روستا همزمان با هفته دولت خبرداد.

   به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان جنوبی، فرشید دشتی با اعلام این خبر، اظهار داشت : همزمان با هفته دولت خط انتقال گاز سربیشه ، اسدیه و قهستان به طول
  98 کیلومتر به بهره برداری می رسد.

  وی با اشاره به بهره برداری از عملیات گازرسانی به دو شهر اسدیه و قهستان افزود :
  بهره برداری از عملیات گازرسانی به 33 روستا و آغاز عملیات اجرایی گازرسانی به 5 روستا ، از سایر پروژه های این شرکت به مناسبت هفته دولت می باشد.

  مدیر عامل شرکت گاز خراسان جنوبی تصریح کرد: این پروژه ها با اعتباری حدود
  1000 میلیارد ریال اجرا و مورد بهره برداری قرار می گیرد.
   
      
بيشتر


Powered By Sigma ITID.