صورتحساب گاز طبیعیجهت مشاهده و پرداخت الکترونیکی صورتحسابهای گاز،با درج شماره اشتراک خود در کادر بالا،کلید مشاهده را بزنید (نحوه محاسبه گازبها)

 پرداخت غیر حضوری قبوض گاز

راهنمای پرداخت غیر حضوری قبوض گاز

درگاه خدمات الکترونیک بانکداری ایران

پرداخت  الکترونیکی قبوض


 ارتباط با مشترکین گاز خراسان جنوبی

نظرسنجی مشترکین

شکایات مردمی

فرم تکریم ارباب رجوع

نکات ایمنی

تعرفه گاز طبیعی در سال 1394


کارگران نمونه شرکت گاز استان خراسان جنوبی تجلیل شدند
 • 1395/2/13 دوشنبه به مناسبت روزجهانی کار و کارگر کارگران نمونه شرکت گاز استان خراسان جنوبی تجلیل شدند

  به مناسبت روز جهانی کار و کارگر و در مراسمی با حضور مدیرعامل  و مسئولین شرکت گاز استان خراسان جنوبی ازکارگران نمونه این شرکت تجلیل شد.

   
   

   

  به مناسبت روز جهانی کار و کارگر و در مراسمی با حضور مدیرعامل  و مسئولین شرکت گاز استان خراسان جنوبی ازکارگران نمونه این شرکت تجلیل شد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان جنوبی ؛ فرشید دشتی در این مراسم ضمن ارائه گزارش عملکرد این شرکت در سال 1394 ، با بیان اینکه روزکارگر فرصتی مغتنم برای تجلیل از شان و منزلت نیروی کار است،
  اظهار داشت: مقام کارگر همواره درنظر ائمه معصومین (ع) بسیار ارزشمند بوده و تلاش برای کسب روزی حلال را برابر با جهاد در راه خدا می دانند که تمامی این تاکیدات نشان از ارزشمندی تلاش ، کار و تولید و کارگران در دین مبین اسلام است.

  وی با اشاره به اینکه ارتقا کیفیت و بهره وری در انجام امور محوله یک مقوله مهم و اساسی است، افزود: همکاران کارگر در شرکت گاز استان خراسان جنوبی با خلاقیت، رعایت ایمنی و انضباط، حسن خلق ، وظیفه شناسی و همکاری ، گام موثری در راستای تحقق اهداف سازمانی این شرکت ایفا می کنند.

  مدیرعامل شرکت گازخراسان جنوبی با بیان اینکه اقتصاد مقاومتی و رونق اقتصادی کشور که از سوی مقام معظم رهبری تاکید گردیده ، با دستان پرتوان کارگران آغاز می گردد افزودکارگران عزیز از ابتدای انقلاب همواره درتمامی صحنه ها و دوران سازندگی با تلاش فراوان و صبر و متانت همراه نظام مقدس جمهوری اسلامی بوده اند.در پایان این مراسم تعدادی ازکارگران نمونه شرکت گاز استان خراسان جنوبی تجلیل شدند .

تجلیل رئیس اداره گاز شهرستان بیرجند ازمقام معلم
 • 1395/2/13 دوشنبه تجلیل رئیس اداره گاز شهرستان بیرجند ازمقام معلم

  رئیس اداره گاز شهرستان بیرجند به مناسبت روز معلم با حضور در3 آموزشگاه این شهرستان ضمن دیدار با دبیران وآموزگاران این مدارس، روز بزرگداشت مقام معلم را تبریک گفت و از ایشان تقدیر بعمل آورد.

   
   

   

  رئیس اداره گاز شهرستان بیرجند به مناسبت روز معلم با حضور در3 آموزشگاه این شهرستان ضمن دیدار با دبیران وآموزگاران این مدارس، روز بزرگداشت مقام معلم را تبریک گفت و از ایشان تقدیر بعمل آورد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان جنوبی،رحمان محمودی در دیدار با سنگرداران عرصه تعلیم و تربیت در دبستان 22 بهمن ، دبیرستان زهرا مزروعی و هنرستان تهامی شهر بیرجند با اشاره به اینکه معلمی عشق ، علاقه و محبت و معلمان وارثان پیامبرو مشعل هدایت بشری هستند، ، اظهار داشت: استاد شهید مرتضی مطهری شخصیت بی نظیر و راه شهید مطهری راه انسانیت ، اسلامیت و حقانیت بود لذا معلمان باید راه استاد را الگو و اسوه خود قرار دهند.

  وی با اشاره به جایگاه ارزشمند آموزش و پرورش در زمینه افزایش سطح آگاهی دانش‌آموزان و خانواده‌های ایشان در خصوص نکات ایمنی گاز و صرفه جویی این نعمت طبیعی، افزود: کارشناسان اداره گاز در سطح شهرستان این آمادگی را دارند که با هماهنگی به‌عمل آمده با آموزش و پرورش در مدارس این شهرستان حضور یافته  و آموزش‌های لازم  و نکات آموزنده در زمینه‌ راهکارهای صرفه‌جویی و نکات ایمنی در استفاده از گاز طبیعی و وسایل گازسوز را ارائه نمایند.

  در راستای بزرگداشت این روز نیز سایر روسای نواحی گاز در سطح استان به دیدار فرهنگیان  رفتند و این روز را به سنگرداران تعلیم و تربیت تبریک گفتند.

نشست اقتصاد مقاومتی بسیج در شرکت گاز استان خراسان جنوبی
 • 1395/2/13 دوشنبه نشست اقتصاد مقاومتی بسیج در شرکت گاز استان خراسان جنوبی

  فرمانده پایگاه بسیج شهید تندگویان شرگت گاز استان خراسان جنوبی از برگزاری نخستین جلسه اقتصاد مقاومتی بسیج استان با حضور فرماندهان پایگاه های بسیج نهادهای خدمات رسان استان در این شرکت خبرداد.

   
   

   

  فرمانده پایگاه بسیج شهید تندگویان شرگت گاز استان خراسان جنوبی از برگزاری نخستین جلسه اقتصاد مقاومتی بسیج استان با حضور فرماندهان پایگاه های بسیج نهادهای خدمات رسان استان در این شرکت خبرداد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گازاستان خراسان جنوبی، حسن شیرین با اشاره به اینکه این جلسه با حضور فرمانده محترم حوزه حمزه سیدالشهدا(ع) و فرماندهان پایگاه های شرکت گاز، آب و فاضلاب شهری و روستایی به میزبانی پایگاه بسیج شرکت گاز استان خراسان جنوبی برگزار شد، اظهار داشت: این جلسه با هدف بررسی راهکارهای عملی برای اقدام و عمل هرچه بهتر سیاست های اقتصاد مقاومتی در سطح استان برگزار گردید.

  وی افزود: در این جلسه مسائل مختلفی از جمله آسیب شناسی ،اجرای موفق اقتصاد مقاومتی، کاهش هزینه های موازی کاری، سرلوحه قراردادن اقتصاد مقاومتی در کارها مطرح و در دستور کار قرار گرفت.
مصرف801 میلیون مترمکعب گاز طبیعی دربخش نیروگاهی خراسان جنوبی
 • 1395/2/4 شنبه مدیر عامل شرکت گاز خراسان جنوبی خبرداد مصرف801 میلیون مترمکعب گاز طبیعی دربخش نیروگاهی خراسان جنوبی

  مدیرعامل شرکت گاز خراسان جنوبی گفت: درسال گذشته بخش نیروگاهی استان خراسان جنوبی با مصرف 801 میلیون متر مکعب گاز طبیعی 56 درصد مصرف گاز استان را در این حوزه به خود اختصاص داده است.

   
   

   

  مدیرعامل شرکت گاز خراسان جنوبی گفت: درسال گذشته بخش نیروگاهی استان خراسان جنوبی با مصرف 801 میلیون متر مکعب گاز طبیعی 56 درصد مصرف گازاستان را در این حوزه به خود اختصاص داده است.
  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان جنوبی ، فرشید دشتی با اشاره به سهم
  56 درصدی مصرف گاز طبیعی در بخش نیروگاهی نسبت به مصرف کل استان ، افزود :
  بخش  نیروگاهی استان با مصرف 801 میلیون و 250 هزار و 497 متر مکعب بیشترین مصرف گاز طبیعی خراسان جنوبی را به خود اختصاص داده است
  .
  مدیر عامل شرکت گاز خراسان جنوبی تصریح کرد: با توجه به رفع محدودیت مصرف نیروگاهی در سال گذشته ، مصرف گاز استان در این بخش نسبت به سال 93 ، 5 درصد رشد داشته است.
  دشتی با بیان اینکه 10 درصد از گاز طبیعی نیز در بخش صنعت و سیمان استان مصرف شده است، افزود: 66 میلیون و 803 هزار و 529 متر مکعب در سال گذشته در بخش صنعت استان و
  67 میلیون و 166 هزار و 566 متر مکعب گاز طبیعی در صنعت سیمان استان مصرف شده است
  .
  وی بیان کرد: مصرف گاز در بخش های صنعتی و سیمان استان نیز به ترتیب نسبت به سال 93 ،
  55 و 20 درصد رشد داشته اند که نشان دهنده افزایش سهم گاز در سبد انرژی استان در سال 94 نسبت به 93 در این بخشها می باشد
  .

مصرف حدود 1/5 میلیارد مترمکعب گاز در سال 1394 در استان خراسان جنوبی
 • 1395/1/17 سه شنبه مدیر عامل شرکت گاز استان خراسان جنوبی خبرداد: مصرف حدود 1/5 میلیارد مترمکعب گاز در سال 1394 در استان خراسان جنوبی

  مدیرعامل شرگت گاز خراسان جنوبی گفت: سال گذشته در مجموع یک میلیارد و چهارصد و هفت میلیون متر مکعب گاز طبیعی در بخش های مختلف استان، به مصرف رسیده است.

   

  مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان جنوبی گفت: سال گذشته در مجموع یک میلیارد و چهارصد و هفت میلیون متر مکعب گاز طبیعی در بخش های مختلف استان، به مصرف رسیده است.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان جنوبی ، مهندس فرشید دشتی در دیدار نوروزی با کارکنان با تبریک سال نو و میلاد با سعادت حضرت فاطمه زهرا(س)، اظهار داشت: سال گذشته بیشترین میزان مصرف گاز روزانه 6/1 میلیون مترمکعب مربوط به اوج مصرف در روزهای سرد زمستان و کمترین میزان مصرف 0/6میلیون مترمکعب بوده است.
  مدیر عامل شرکت گاز خراسان جنوبی با اشاره به اینکه در سال 94 با همت و تلاش تمام کارکنان این شرکت در راستای توسعه شبکه گازرسانی و برنامه های شرکت ملی گاز ایران اقدامات ارزشمندی در استان انجام شده است تصریح کرد در سال گذشته یک شهر و 23روستا در استان به شبکه گاز متصل شدند که با اقدامات انجام شده تاکنون 88/5 درصد خانوار شهری و26 درصد خانوار روستایی استان خراسان جنوبی در قالب 17 شهر و 132 روستا تحت پوشش گاز طبیعی قرار گرفته اند .
  مهندس دشتی با بیان اینکه در بهمن ماه سال گذشته عملیات اجرایی گازرسانی به 68 روستای استان خراسان جنوبی نیز آغاز شد گفت: با اتمام گازرسانی به این روستاها رشد قابل توجهی در بخش گازرسانی به روستاهای استان ایجاد می‌شود.
  مدیرعامل شرکت گاز خراسان جنوبی همچنین با اشاره به نامگذاری سال 95 به نام «اقتصاد مقاومتی ، اقدام و عمل » ازسوی مقام معظم رهبری، بر تلاش کارکنان برای تحقق شعار امسال تاکید کرد و همچنین با قدردانی از زحمات ایشان در سال 94، سالی سرشار از موفقیت و شادکامی آرزو کرد و خواستار تلاش هر چه بیشتر کلیه همکاران برای رسیدن به اهداف والای شرکت ملی گاز ایران شد.
   
بيشتر


Powered By Sigma ITID.