صفحه اصلی > خبرها 


نسخه چاپي

در سال 98 صورت پذیرفت؛

نشت یابی بیش از 8600 کیلومتر خطوط تغذیه و توزیع گاز در خراسان جنوبی

مديرعامل شركت گاز استان خراسان جنوبی از نشت‌یابی بیش از 8600 کیلومتر شبکه تغذیه و توزیع گاز در سال 98 خبر داد.

به گزارش روابط عمومي شرکت ملی گاز ایران، سیدمحمود هاشمی با اعلام این خبر اظهار داشت: علاوه بر این میزان نشت یابی شبکه تغذیه و توزیع، نشت یابی از 146 هزار مورد علمک نیز در سطح استان در سال گذشته صورت گرفته است.

 مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان جنوبی هدف از انجام عملیات نشت یابی را بهره برداری ایمن، کنترل خطرات و ریسک ها و شناسایی و ثبت نقاطی که نشتی گاز دارند و اطلاع رسانی آن به تیم های کنترل و رفع نشتی دانست و افزود: پس از شناسایی موارد نشتی توسط تیم های نشت یاب، موارد نشتی و مخاطره آمیز در اسرع وقت به ادارات گاز شهرستان ها، اعلام و واحدهای مربوطه در سریع‌ترین زمان ممکن نسبت به رفع نشتی اقدام می کنند.

وی با توجه به اهمیت فرآیند نشت یابی در شناسایی و کنترل نقاط مخاطره آمیز گفت: به منظور مطابقت فعالیت های شرکت با استانداردها و دستورالعمل های شرکت ملی گاز ایران، بازرسی های مستمر از پروژه های در حال اجرا، ایستگاه های تقلیل فشار و سیستم حفاظت کاتدیک صورت پذیرفته است.

مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان جنوبی یادآور شد: هم اکنون گازرسانی به 30 شهر و 775 روستا و همچنین تامین زیرساخت گازرسانی برای 1440 صنعت استان خراسان جنوبی انجام شده است .

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/04/02 - ١٠:٤٦
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 452

خروج