صفحه اصلی > خبرها 


نسخه چاپي

در سال جاری تعداد400 روستا، 150 واحد صنعتی و 10 هزار واحد مسکونی محرومین در خراسان جنوبی گازدار می شوند

در صورت تخصیص به موقع نقدینگی طی سالجاری تعداد 400 روستا ، 150 واحد صنعتی و 10 هزار واحد مسکونی محرومین در استان خراسان جنوبی از نعمت گاز طبیعی برخوردار خواهند شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز خراسان جنوبی، سید محمود هاشمی در تشریح برنامه های گاز رسانی  در سال جاری گفت: با همت کارکنان شرکت گاز و در صورت تخصیص نقدینگی به موقع و به میزان مناسب  تعداد  400 روستای دیگر در سال جاری  به شبکه سراسری گاز طبیعی متصل خواهد شد و پیش‌بینی می‌کنیم در صورت اجرای این پروژه عظیم درصد بهره‌مندی در حوزه روستایی خراسان جنوبی در پایان سال 1399 به بیش از 90 درصد افزایش یابد.

مدیر عامل شرکت گاز خراسان جنوبی در ادامه گفت: گازرساني به 150 واحد صنعتی و تولیدی ديگر و افزایش برخورداری صنایع موجود به بیش از 96 درصد و اصلاح و تقويت شبكه‌هاي موجود گازدار به منظور پايداري و استمرار جریان گازرساني از دیگر برنامه‌های سال جاری شرکت گاز استان است.

وی اظهار داشت: این مهم با توسعه زيرساخت‌هاي مانيتورينگ شبكه و ايستگاه‌ها و استفاده از فناوري‌هاي جديد، انجام خواهد گرفت، ضمن آن که گازرسانی به 10 هزار واحد مسکونی متعلق به محرومین از پروژه‌های بسیار مهم و اولویت‌دار شرکت در سال جاری خواهد بود.

مدیر عامل شرکت گاز خراسان جنوبی در خصوص شعار سال این شرکت  ( گازرسانی به 1399+1روستا در سال 1399) و عملکرد این شرکت گفت: انشاءالله در سال جاری که سال جهش تولید نام‌گذاری شده تلاش داریم تا نهضت گازرسانی چه در بخش روستایی و شهری و چه در بخش صنعت با شتاب بیشتری ادامه یابد.

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/04/15 - ١٣:٥٣
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 938

خروج