صفحه اصلی > خبرها 


نسخه چاپي

شرکت گاز خراسان جنوبی، پیشرو در طرح طبقه بندی مشاغل

شرکت گاز خراسان جنوبی به عنوان یکی از اولین شرکت های گاز استانی طرح طبقه بندی مشاغل را با هدف برقراری عدالت، نظام‌مند و یکنواخت شدن پرداخت‌ها متناسب با ارزش مشاغل جهت تمامی کارکنان پیمانهای مستمر اجرا نموده است.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز خراسان جنوبی، سید محمود هاشمی در تشریح این طرح گفت: شرکت گاز خراسان جنوبی با نگاه ویژه به نیروی انسانی به عنوان یکی از شرکت های پیشتاز در سطح ملی گاز، طرح طبقه بندی مشاغل را اجرا کرده است.
مدیر عامل شرکت گاز خراسان جنوبی در ادامه گفت: ایجاد انگیزه در کار، ایجاد تعادل در بازار کار، هم‌افزایی بین کارگر و کارفرما از اهداف طبقه بندی مشاغل می باشد و اجرای این طرح راه را برای ارتباط موثر و افزایش بهره‌وری بین نیروی کار و کارفرما هموار نموده است.
وی اظهار داشت: پیشنویس این طرح در آذر ماه 1397 با حضور نمایندگان وزارت نفت و وزارت کار ، تعاون و رفاه اجتماعی آماده شد و با وجود مشکلات مالی خوشبختانه با یاری خداوند توانستیم در همان ماه این طرح را در شرکت گاز خراسان جنوبی به مرحله اجرا برسانیم.
هاشمی در پایان از رضایتمندی گسترده کارمندان از اجرای این طرح خبر داد و گفت: شرکت گاز خراسان جنوبی با وجود نیروهای جوان و کارآزموده همچنان در خدمت رسانی به مردم استان گام برخواهند داشت.

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/04/18 - ١٣:٢١
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 357

خروج