صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های گاز استانی  


نسخه چاپي

همزمان با یوم الله دهه مبارک فجر و در ادامه نهضت گازرسانی در خراسان جنوبی:

افتتاح پروژه گازرسانی به 248 واحد صنعتی و تولیدی در استان

همزمان با دهه مبارک فجر و در ادامه مسیر قطار خدمت رسانی، پروژه گازرسانی به 248 واحد صنعتی و تولیدی در خراسان جنوبی افتتاح می شود.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز خراسان جنوبی، سید محمود هاشمی در تشریح این خبر گفت: در دهه مبارک فجر امسال پروژه گازرسانی به 248 واحد صنعتی و تولیدی استان با هزینه بالغ بر 68 میلیارد تومان افتتاح می شود.
مدیرعامل شرکت گاز خراسان جنوبی افزود: در حال حاضر 1688 واحد صنعتی استان از نعمت گاز طبیعی بهره مند هستند و عملیات اجرایی گازرسانی به 168 واحد صنعتی باقیمانده در سطح استان نیز با پیش بینی هزینه 55 میلیارد تومان آغاز خواهد گردید.
وی تصریح کرد: با وجود محدودیت‌های نقدینگی و شرایط اقتصادی کشور، شتاب گازرسانی در استان خراسان جنوبی به‌ صورت قابل توجهی در سه سال اخیر افزایش یافته است که این امر علاوه بر نتایج مثبت زیست محیطی، افزایش اشتغال و توسعه اقتصادی را به همراه دارد.
وی با اشاره به عملکرد مثبت شرکت گاز خراسان جنوبی در گازرسانی به واحدهای صنعتی افزود: با همت تمامی کارکنان شرکت، در سال گذشته شرکت گاز خراسان جنوبی موفق به کسب رتبه اول از لحاظ تعداد صنایع بهره مند از مفاد مصوبه شورای اقتصاد در بین شرکت های گاز استانی شده است.
هاشمی با اشاره به اینکه در گازرسانی به صنایع توانسته ایم راه ده ساله را در کمتر از دو سال طی کنیم، افزود: تنها در دو سال اخیر سرعت گازرسانی به واحدهای صنعتی و تولیدی استان نسبت به میانگین سنوات قبل بیش از ۱۰ برابر رشد داشته است.

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/11/21 - ١٠:٢٣
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 66

خروج