صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های گاز استانی  


نسخه چاپي

در راستای توانمند سازی کارکنان شرکت گاز خراسان جنوبی صورت پذیرفت:

برگزاری بیش از ۱۵۰۰۰ نفر ساعت دوره آموزشی در شرکت گاز خراسان جنوبی

مدیرعامل شرکت گاز خراسان جنوبی از برگزاری ۱۵۰۰۰ نفر ساعت دوره های آموزش مجازی در سطح شرکت خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز خراسان جنوبی، سید محمود هاشمی در تشریح این خبر گفت: علیرغم شيوع ویروس کرونا در سطح کشور، شرکت گاز استان خراسان جنوبی دوره های آموزشی خود را با فراهم کردن بسترهای لازم از طريق فضای مجازی و به صورت مستمر برگزار می کند.
مدیرعامل شرکت گاز خراسان جنوبی در ادامه گفت: مطابق برنامه ریزی های انجام شده تا پایان دی ماه سالجاری بیش از ۱۵۰۰۰ نفر ساعت دوره آموزشی برای کارکنان رسمی و قرارداد مستقیم در رسته های مختلف شغلی، بهبود مدیریت، عمومی و فرهنگی به صورت غیرحضوری، مجازی آنلاین و آفلاین برگزار شده است.
وی هدف از برگزاری این دوره های آموزشی را ارتقاء دانش، آگاهی و رشد علمی کارکنان به عنوان سرمایه های اصلی شرکت عنوان کرد و افزود: آموزش، همواره یکی از اولویت های شرکت گاز استان با هدف افزایش بهره وری کارکنان است.
مدیرعامل شرکت گاز خرا سان جنوبی در ادامه اظهار دا شت: با توجه به شیوع ویروس کرونا و عدم امكان برگزاری دوره های آموزشی به صورت حضوری، با تلاش همکاران واحد آموزش ، محتوای الکترونیک برخی از دوره های آموزشی مربوطه تهیه و در سامانه شرکت گاز استان بارگزاری شده است.
هاشمی گفت: با هدف آگاهی بخشی به ذی نفعان خارجی و در راستای ایفای مسئولیت های اجتماعی، شرکت گاز خراسان جنوبی اقدام به برگزاری طرح سفیر ایمنی برای اولين بار در سطح کشور نموده و با حضور در روستاها نسبت به آموزش نکات ایمنی و مصرف بهینه گاز طبیعی اقدام نموده است.

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/11/25 - ٠٩:١٩
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 39

خروج