صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های گاز استانی  


نسخه چاپي

در پنجمین همایش ارزیابی مسئولیت های اجتماعی شرکت های تابعه وزرات نفت:

شرکت گاز خراسان جنوبی موفق به کسب سپاس نامه مسئولیت های اجتماعی شد

در پنجمین همایش ارزیابی مسئولیت های اجتماعی که به صورت مجازی و با حضور وزیر محترم نفت و مدیرعامل محترم شرکت ملی گاز ایران برگزار شد، شرکت گاز خراسان جنوبی موفق به کسب سپاس نامه مسئولیت های اجتماعی گردید.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز خراسان جنوبی، سید محمود هاشمی گفت: گازرسانی به 558 روستا طی یک سال، نمونه بارزی از عمل به مسئولیت های اجتماعی است و این حجم عظیم گازرسانی، یک رکورد بی سابقه در طول عمر بیش از نیم قرن فعالیت شرکت ملی گاز ایران در بین شرکت های گاز استانی محسوب می شود.
مدیرعامل شرکت گاز خراسان جنوبی تصریح کرد: در حوزه مسئولیت های اجتماعی، برنامه های متنوع و فعالیت های گسترده ای در شرکت انجام شده است که اهم این اقدامات در حوزه های حفظ محیط زیست،  مدیریت انرژی، فرهنگ سازی در زمینه استفاده ایمن و بهینه از گاز طبیعی بوده است.
وی افزود: تمامی کارکنان شرکت ارکان کمیته مسئولیت های اجتماعی هستند و برای سال‌های آتی نیز برنامه های این کمیته ادامه خواهد داشت.
در متن این سپاس نامه که از سمت معاون محترم وزیر نفت و رئیس همایش و همچنین مشاور محترم اجتماعی وزیر نفت و دبیر همایش ارسال شده، آمده است:
«احتراما تلاش های جنابعالی و همکاران در زمینه مسئولیت اجتماعی شرکت را ارج نهاده و سپاس نامه پنجمین همایش مسئولیت اجتماعی صنعت نفت را به خاطر «تدوین و ارائه گزارش عملکرد مسئولیت اجتماعی» شرکت به حضورتان اهدا می نماییم.»

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/11/26 - ١٣:٠١
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 56

خروج