صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های گاز استانی  


نسخه چاپي

اجرای حدود هزار و 881 کیلومتر شبکه تغذیه و توزیع در طول سالجاری در استان خراسان جنوبی

مدیرعامل شرکت گاز خراسان جنوبی از اجرای هزار و 881 کیلومتر شبکه تغذیه و توزیع طی سالجاری در استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز خراسان جنوبی، سید محمود هاشمی در تشریح این خبر گفت: با تلاش مجموعه شرکت گاز خراسان جنوبی بالاترین مقدار شبکه اجرا شده در سالجاری در بین شرکت های گاز استانی به میزان هزار و 881 کیلومتر به نام شرکت گاز خراسان جنوبی ثبت شده است.
مدیرعامل شرکت گاز خراسان جنوبی در ادامه تصریح کرد: با وجود محدودیت‌های نقدینگی و شرایط اقتصادی کشور، هیچ گونه خللی در انجام یا اتمام پروژه های گازرسانی در سطح استان به وجود نیامده است.
وی افزود: در حال حاضر بالغ بر 10 هزار و 700 کیلومتر شبکه تغذیه و توزیع در استان اجرا شده است که حدود 2 هزار کیلومتر آن مربوط به فعالیت سال جاری شرکت گاز خراسان جنوبی است.
هاشمی سال 1399 را سال طلایی شرکت گاز استان عنوان کرد و افزود: با تلاش و همت کارکنان و گازرسانی به 558 روستا طی امسال، یک رکورد بی سابقه در بیش از نیم قرن فعالیت شرکت ملی گاز ایران به نام شرکت گاز خراسان جنوبی ثبت شده است.
مدیرعامل شرکت گاز استان تاکید کرد: همراه با توسعه کمّی شبکه گازرسانی در استان، افزایش کیفیت خدمت‌رسانی و رضایتمندی مشترکان نیز به‌ طور مستمر در دستور کار این شرکت  قرار دارد.

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/12/03 - ٠٧:٥٧
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 39

خروج