صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های گاز استانی  


نسخه چاپي

با حضور مدیرعامل شرکت گاز خراسان جنوبی :

100 اصله نهال در ایستگاه TBS باغستان غرس شد

به مناسبت گرامیداشت روز درختکاری، 100 اصله نهال در ایستگاه گاز باغستان غرس شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز خراسان جنوبی، سید محمود هاشمی در تشریح این خبر گفت: در راستای تحقق بیانات مقام معظم رهبری مبنی بر "هر ایرانی یک درخت" و به منظور پاسداشت فرهنگ احترام به طبیعت و در ادامه مسئولیت های اجتماعی، همزمان با اتمام نصب ایستگاه TBS  باغستان تعداد 100 اصله نهال در محوطه این ایستگاه غرس شد.
مدیرعامل شرکت گاز خراسان جنوبی کاشت درخت را یکی از شاخص‌های حفظ و نگهداری محیط زیست برشمرد و گفت: کاشت درخت می‌تواند نقش بسیار مهمی در کاهش آلایندگی‌های زیست محیطی، شادابی و سلامتی جامعه داشته باشد.
وی افزود: درختان ریه‌های زمین‌اند و علاوه بر سبزینگی و طراوتی که به محیط پیرامون می‌دهند باعث کاهش آلودگی‌های زیست محیطی، صنعتی و موجب حفظ سلامت مردم می‌شوند .
هاشمی در ادامه گفت: با برگزاری جشن پویش سبز گازرسانی در استان در  پایان امسال، گام بزرگ دیگری در کاهش آلاینده های زیست محیطی برداشته می شود.
مدیرعامل شرکت گاز خراسان جنوبی ضمن تقدیر از فعالیت های واحد بهداشت، ایمنی و محیط زیست یادآور شد: اخذ گواهینامه سیستم مدیریت انرژی و سیستم مدیریت زیست محیطی، استقرار سیستم مدیریت هوشمند ساختمان، استفاده از انرژی های تجدید پذیر، ساخت سایت مدیریت پسماند از مهمترین اقدامات این مجموعه در جهت حفظ و صیانت از محیط زیست می باشد.

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/12/18 - ١٤:٢٢
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 71

خروج