صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های گاز استانی  


نسخه چاپي

جذب 26 هزار مشترک جدید گاز طبیعی طی سال جاری در خراسان جنوبی

مدیرعامل شرکت گاز خراسان جنوبی از جذب 26 هزار مشترک گاز در سالجاری در استان خراسان جنوبی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز خراسان جنوبی، سید محمود هاشمی در تشریح این خبر گفت: خوشبختانه در سال جاری بر اساس برنامه ریزی مدون صورت گرفته و با تلاش شبانه روزی پرسنل این شرکت، پروژه های گازرسانی متعددی به انجام رسید که ما حصل آن، بهره‌مندی 26هزار مشترک جدید در استان از نعمت گاز طبیعی بوده است.
مدیرعامل شرکت گاز خراسان جنوبی ابراز داشت: با توجه به رو به اتمام بودن پروژه های گازرسانی به روستاها در استان و افزایش تعداد مشترکین ، دریچه ای جدید در افزایش کیفیت خدمت رسانی و رضایتمندی در دستور کار این شرکت قرار گرفته است.
هاشمی همچنین از اجرای بیش از 2200 کیلومتر شبکه تغذیه و توزیع در سالجاری در استان خبر داد و افزود: در حال حاضر تمامی 32 شهر استان مشتمل بر 100 درصد جمعیت شهری و 1401 روستا بالغ بر 94 درصد جمعیت روستایی استان از گاز طبیعی بهره مند شده اند . این در حالی است که در ابتدای سال 97 تعداد 293 روستا با 35 درصد جمعیت روستایی برخوردار به شبکه گاز طبیعی متصل بودند و به لطف خداوند و حمایت شرکت ملی گاز ایران و تعهد کارکنان شرکت گاز خراسان جنوبی ، در سه سال اخیر تعداد 1108 روستا و در مجموع تاکنون 1401 روستا از نعمت گاز طبیعی بهره مند شده اند .
مدیر عامل شرکت گاز استان افزود: با وجود محدودیت های نقدینگی و شرایط اقتصادی کشور، شتاب گازرسانی در استان به صورت قابل توجهی در سال های اخیر افزایش یافته و با تلاش جهادی کارکنان توانستیم رکورد بی سابقه گازرسانی به 634 روستا طی یک سال را در کارنامه شرکت گاز خراسان جنوبی ثبت نماییم که این حجم گازرسانی در طول عمر بیش از نیم قرن فعالیت شرکت ملی گاز ایران، در بین شرکت های گاز استانی یک رکورد بی سابقه است.

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/12/27 - ١٢:٢١
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 36

خروج