صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های گاز استانی  


نسخه چاپي

شرکت گاز خراسان جنوبی دارای بالاترین میزان گازرسانی به صنایع بر اساس مصوبه شورای اقتصاد در بین شرکت های گاز استانی است

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز خراسان جنوبی، سید محمود هاشمی در تشریح این خبر گفت: بر اساس گزارش دریافتی از سوی شرکت ملی گاز ایران، گازرسانی به صنایع، شرکت گاز خراسان جنوبی با گازرسانی به 1002 واحد صنعتی و تولیدی مشمول مصوبه شورای اقتصاد، دارای بالاترین میزان گازرسانی به صنایع در بین شرکت های گاز استانی در سطح کشور است.

مدیرعامل شرکت گاز استان در ادامه افزود: خراسان جنوبی دارای 1320 واحد صنعتی دارای قابلیت گازرسانی از محل مصوبه شورای اقتصاد بوده که تا کنون 76 درصد واحدهای صنعتی شامل 1002 واحد صنعتی استان تحت پوشش گاز طبیعی قرار گرفته است.

وی در ادامه، گازرساني به صنايع در قالب مصوبه شوراي اقتصاد را عامل جهشي در جهت توسعه صنايع استان عنوان كرد و گفت: چرخ توسعه اقتصادی هر استان  را واحدهای صنعتی و تولیدی آن به حرکت در می آورد و علاوه بر این، افزایش فعالیت های این واحدها موجب اشتغال گسترده، ایجاد امنیت و عدم مهاجرت نیز می گردد.

هاشمی همچنین احداث خطوط گازرسانی را به عنوان یکی از مهمترین زیرساخت ها در ایجاد صنایع بزرگ و کوچک مطرح کرد و گفت : خراسان جنوبی دارای پتانسیل مناسبی برای فعالیت گسترده واحدهای صنعتی و تولیدی می باشد و گازرسانی به صنایع از اهداف مورد تاکید شرکت گاز استان است.

مدیرعامل شرکت گاز استان سال 1399 را سالی ماندگار در کارنامه افتخارات شرکت گاز خراسان جنوبی برشمرد و یادآور شد: گازرسانی به 634 روستا در طول یکسال که به عنوان یک رکورد بی سابقه در طول فعالیت شرکت ملی گاز ایران محسوب می شود، حاصل تلاش و همت کارکنانی است که خدمتگزاری را سرلوحه کار خود قرار داده اند.

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/12/27 - ١٢:٢٤
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 41

خروج